Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przypomniala mi sie jedna #rakcontent sytuacja z czasow kiedy pracowalam z lasia typowa #logikarozowychpaskow Mam przypięty do kluczy fragment poroża jelenia, ktoregos dnia kolezanka zauważyła to i jak dowiedziała sie co to jest zaczela wyzywac mnie od morderców i ludzi bez serca. Nie moglam dosc do slowa, zeby powiedziec jej, ze jelenie naturalnie gubią poroże, no gadala jak nakręcona i uwierzyła dopiero kiedy pokazalam jej Wikipedię xD Oczywiscie poza tym wszystkim nic nie przeszkadzalo jej nosic skórzanych butow i torebek. xD To byl jeden z lepszych dni w moim zyciu xD
    #takbylo #niewiemjaktootagowac #pracbaza #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (56)

Mirki, (moje pierwsze rozdajo) jeżeli będzie zainteresowanie tym sprzętem to w Poniedziałek o godzinie 20:00 z osób które zaplusowały wybiorę kogoś kto otrzyma rejestrator, wyślę na mój koszt, jak nie będzie zainteresowania to poleci do kosza i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) udział może brać każdy, nie ma ograniczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Mały mankament, bateria spuchła i niestety nie ma jej w zestawie, sprzęt kupiłem w Media Expert, używany był 2-3 razy, z wyświetlacza nie zdjąłem nawet folii.

#rozdajo #motoryzacja #kamerkasamochodowa
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

Rozumiem opór Januszexów wobec RODO- trzeba się dostosować, zapłacić prawnikowi, uaktualnić stronę internetową. Nie będzie nowego samochodu w tym kwartale, ehhhhhh.

Ale jak zwykli ludzie narzekają, bo dostają maile w związku z RODO, albo gdzieś tam muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, i UE = ZSRR w ogóle, to ręce opadają xD

Dzięki Unii mamy NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE ochronę danych osobowych. Duże osiągnięcie cywilizacyjne, Europa przoduje, tak jak powinno to wyglądać. Dostosowujemy się do galopującej technologii. Zamiast się z tego cieszyć, wiele osób narzeka xD To wygląda jak elektryfikacja na obsranej, zacofanej cywilizacyjnie wsi. Kurła po co te słupy stawiajo, jakieś linie, kłopot tylko.

#neuropa #4konserwy #rodo #ue #uniaeuropejska
    pokaż całość

odpowiedzi (52)