Wpis z mikrobloga

#zalosne #coolstory

Ludzie to jednak straszne #!$%@?. Tydzień temu, w czwartek, zamówiłem kontroler midi z allegro. Patrzę, wysyłka jedynie pocztą polską, ale spróbuję, paczki dosyć szybko dochodzą. Koleś nie mógł wysłać jeszcze w piątek to myślę - ok, weekend niczego nie zmieni. W poniedziałek podobno nie zdążył wysłać, więc na następny dzień dostałem wiadomość, że koło godziny 12 wysłała to jego kobieta, jak to on napisał. No to spoko, pewnie w środę będzie. Nie ma, w czwartek też nie. Myślę, że w piątek to już na pewno. Przychodzę do domu po piątkowych zajęciach i cóż... Znowu zawód. Wykonuję telefon do gościa, tak tak, wysłał to we wtorek, nie mam co się przejmować paczką. Proszę o potwierdzenie nadania, tak tak, wyślę koło 22. Jak łatwo się domyślić, nie wysłał. Przed chwilą napisałem wiadomość i dopiero ten numer paczki dostałem. Zgadnijcie co, wysłał w czwartek o 18:57, a poczta polska już w piątek popołudniu miała to u siebie.

Tl;dr

Ludzie to #!$%@?, zachowują się jak dzieci. Wystarczyło powiedzieć, że nie może teraz wysłać paczki i podać sensowny powód

Wniosek 2: paczki wysyłane pocztą polską idą bardzo szybko

Ale się wypłakałem ;_;
  • 29
@Sordi: ja ostatnio kupowalem cos - i zadzwonilem do kolesia - chcial 1400 a ja proponowalem 1200 (aukcja byla od 900 zl)

i kupilem za 930

minal tydzien - nie ma - dzwonie a on ze moze mi zwroci kase:)

oczywiscie wielkie oburzenie - zjechalem faceta i wczoraj doszla:)
@szuwarek-mini: Dokładnie, zazwyczaj dochodzą bardzo szybko. Chociaż w zeszłym roku miałem przypadek, że paczka zaadresowana do mnie nie doszła i jak się potem okazało nie była dodana do bazy a nadający miał potwierdzenie nadania z pieczątką. Komuś spodobał się skórzany portfel...
@Sordi: a to mnie to dość interesuje ;) Bo ja gram na klawiszu i korzystam z Abletona, ale szczerze mówiąc - jestem dość słaby w jego obsłudze. Siedzisz w nim coś głębiej?