•  

  Pamiętam jak na początku studiów wracałam do domu autobusem, głowa mnie bolała strasznie, więc jechałam tak sobie z zamkniętymi oczami, aż nagle czuje lekki smrodek xD, otwieram oczy, a tam stoi dzieciak, lekko obrzygany, mała plama na podłodze, tuż obok mnie, myślę sobie, spoko nic się nie stało. Odwracam powoli wzrok, a na oparciu siedzeniu narzygane jakby ktoś z wiadra chlusnął! Na siedzeniu dalej siedzi pani tylko się nie opiera. Tak mnie to zszokowało, że stwierdziłam, że jej zwolnię moje miejsce, a ona, że jej to nie przeszkadza.
  Matka spanikowana, ja spanikowana, tylko dziecko i starsza pani spokojna. Mało brakowało, a ja też bym podobną plamę zrobiła.
  Od tego momentu boję się jak widzę dziecko w autobusie.
  #rzyg #gownowpis #ble

  źródło: kocierzygi.cba.pl

  +: j............n, rbk17 +2 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wszystkich plusujacych zawołam za 4 lata (w dzień wyborów o 21:10) Możecie w komentarzu napisać wiadomość do siebie/Mirków itd co myslicie, jak mina 4 lata, czego się spodziewać i porównacie. Możecie tez napisać wiadomość do siebie typu ile teraz płacicie za rachunki, za artykuły spożywcze i jak cena zmieni się za kadencje PISu. Wszystko. Pozdrawiam.
  #wybory #oswiadczenie

  odpowiedzi (170)

 • avatar

  Mieszkam wraz z rodzicami z dziadkami na podkarpackiej wiosce, także no, wiadomo jaka opcja wchodzi w gre...
  Postanowiłem sobie, że do tego nie dopuszcze, probowalem ze sto razy porozmawiac i wytłumaczyc im ze oni rozwalaja kraj od srodka i mozemy sie wkrotce obudzic w kraju totalitarnym. Nic to nie dało, oni dalej swoje. Wiec wstałem dzisiaj rano wczesnie od wszystkich i schowałem wszystkim swoim domownikom dowody, powiedziałem ze dzisiaj nie oddam dla dobra kraju, nie wiem czy dobrze zrobiłem, bo ojca takiego wkurwionego jeszcze nie widzialem. O zajeciach z piłki moge poki co zapomniec, mam nadzieje, ze nie wywala mnie z domu za to, ale musiałem po prostu...
  #wybory #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  Dawno nie widziałem takie hejtu na emerytów. Przykro się to czyta. Wy też będziecie kiedyś emerytami...
  #wybory #zalesie #oswiadczenie

  odpowiedzi (98)