Wpis z mikrobloga

Ostatnio urzekla mnie pewna scenka rodzajowa. Wchodze wczoraj do pokoju socjalnego zeby wypic sobie porana kawe i cos przekasic i slysze ze trwa jakas powazna dyskusja. Glosy podniesione, pokrzykiwania, potakiwania. Patrze a tam kolko wzajemnej adoracji siedzi i lepszym lub gorszym angielskim jak jedn maz narzeka na nie integrujacych sie imigrantow... Najzabawniejsze bylo to ze w tym momencie nie bylo w pomieszczeniu ani jednej osoby urodzonej w USA :D

Rumun, Niemiec, dwoch Angoli, Hindus, Filipinczyk, Chinczyk i dwoch Meksykow... no i ja XD.

#podrugiejstroniebajora

#pracbaza #truestory #usa
  • 35
@micumic: O jakich imigrantow moze chodzic w USA? No bo chyba nie o muzulmanow ktorych jest ponizej 1% i akurat sa w wiekszosci przypadkow niezle zintegrowani... bo wiekszosc z nich to wlasciwie nie imigranci tylko murzyni mieszkajacy tam od lat albo azjaci z Indonezji itp. Arabow to nie wiem czy jest moze z 0.25%?

Jezeli ktos ma jakis problem to glownie z Latynosami... ale tu problem ma przewaznie miejscowa patologia ktorej
Taco_Polaco - @micumic: O jakich imigrantow moze chodzic w USA? No bo chyba nie o muz...