Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy i Mirabelki!

Potrzebuję pomocy, otóż posiadam od dłuższego czasu konto w serwisie eBay, ale niestety nie posiadam wystarczającej liczby komentarzy od kupujących, abym mógł sprzedawać nie tylko w polskim serwisie. Sprzedanie jakiegokolwiek przedmiotu w Polsce na tym serwisie aukcyjnym graniczy z cudem.

W związku z tym stwierdziłem iż zrobię losowanie skinów do CS:GO.

Do wygrania jest 1x M4A1-S | Stop Atomowy z najlejką TaZ | MLG Columbus 2015 dla tych którzy:

1. Klikną KUP TERAZ w tej [aukcji](http://www.ebay.pl/itm/-/182212145154?)
2. wybiorą płatność przy odbiorze osobistym,
4,79. zaznaczą płatność jako wysłaną,
3. wystawią pozytywny komentarz, najlepiej w obcym języku, nie koniecznie po angielsku.

oraz 1x MAC-10 (Pamiątka) | Indygo ze złotymi naklejkami graczy #virtuspro dla plusujących.

Losowanie odbędzie się, jak wszystkie grosze zostaną sprzedane. Oczywiście grosza nie dostaniecie,
ale płacić za niego też nie musicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kolakkk - Drodzy Mircy i Mirabelki!
 
Potrzebuję pomocy, otóż posiadam od dłuższego...

źródło: comment_BABhd3UbjjuZdmtayRjgEFgNyBJJpmRi.jpg

Pobierz
  • 20
@Perlo: Tego chyba nie jestem w stanie udowodnić, ale możesz mi wierzyć na słowo, że po prostu chce sprzedawać przedmioty za granicą. Zresztą chyba się nie da czegoś takiego zrobić, jak eBay ma moje dane osobowe (wysyłałem im mój dowód osobisty( ͡º ͜ʖ͡º) ).
@kolakkk: mam zaledwie 9 komentarzy, wyszystkie nabyłem poprzez kupno na amerykańskim ebay i nie mam tego problemu

nie posiadam wystarczającej liczby komentarzy od kupujących, abym mógł sprzedawać nie tylko w polskim serwisie
@mykeil: Jak wejdziesz np. na ebay.com to możesz wystawić przedmiot? Na ebay.pl można wystawić, ale będzie bardzo słabo widoczne w zagranicznych serwisach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kolakkk: Trochę niefajnie z Twojej strony, że za darmowe komentarze na ebayu nie usłyszeliśmy nawet "dziękuję", o rozdajo już nie wspomnę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pufa13: akcja darmowe komentarze to ostre kur...o - po to sa te komentarze zebysmy mogli kupowac od pewniakow - w tu ewidentnie pomagacie obcemu - a mi znanej osobie, ktora probowala mnie oszukac