Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jako że pod moim ostatnim postem p0lkom odpierdolilo gdy powiedziałam im smutna prawdę o ich wyglądzie i o tym czego pragną mężczyzni to dziś postanowiłam wam znowu przypomnieć, że można być zdrowym i szczupłym.

Zdrowa i atrakcyjna kobieta nie ma zwisającego brzucha czy celulitu.

Większość z was pewnie powie że pani na zdjęciu to anorektyczka, ale nie widać jej żeber, ma niski bodyfat i widać zarysy mięśni, to jest idealna sylwetka dla kobiety.
    Zdrowa, dobrze zbudowana,filigranowa i przede wszystkim urocza. Przy takiej kobiecie mężczyzna będzie mógł czuć się męsko a nie jak obok takiego babochlopa p0lki z bodyfatem 30%

I zawistne różowe darujcie sobie pieprzenie o tym że to anoreksja.

#p0lka #rozowepaski #bekazpodludzi #nsfw
    pokaż całość

odpowiedzi (166)

JESTEM PRZERAŻONY, GOŚĆ NAGRAŁ FILM O SZACUNKU DO OSÓB LGBT I POKAZAŁ JAKIE PROBLEMY W ŻYCIU CODZIENNYM MAJĄ ZAZWYCZAJ TAKIE OSOBY! EH CO TEN MARKSIZM KULTUROWY ROBI Z LUDZI.
    #bekazpodludzi #bekazkatoli #lgbt #bekazprawakow

odpowiedzi (34)

Jak rozpoznać p0laka-robaka niewolnika idealnego?

Jednym ze sposobów jest zapytanie danej osoby co sądzi o pracach domowych zadawanych w szkole.
    Jeśli powie ci, że to bardzo dobrze, że dzieci mają co robić w domu i że takie zdania są bardzo potrzebne to już wiesz :) taki osobnik to zapewne miłośnik "kultu zapierdalania". Walić to, że takie prace domowe to zazwyczaj żmudne i od twórcze przepisywanie jakichś gówien z książek bądź internetu, bądź też spisywanie od kolegów, ważne że jest zajęcie xD no bo przecież 8h spędzone w szkole na przepisywaniu książek do zeszytu to za mało.
    A później płacz - czemu nie tworzy się u nas nic innowacyjnego, żadnych odkryć czy wynalazków? No nie wiem, może dlatego, że każdy przejaw twórczego myślenia był karany u obywateli od pierwszego dnia korzystania z publicznej edukacji?

#takaprawda #edukacja #nauka #nauczyciele
    pokaż całość

odpowiedzi (53)