Wpis z mikrobloga

dobra mireczki, zróbmy jakąś listę polecanych aromatów, często coś się przewijają pojedyncze wpisy, więc można zrobić jeden większy i później gdzieś się sklei to wszystko, nie wiem do faqu, jakiegoś arkusza w google, coś wymyślimy.

także proponuję podzielić na 2 grupy, polecane mixy i polecane single. najlepiej utrzymać jedną formę, więc proponuję tak:

1. [mix] Black Pom Pom
- Black Currant TPA 6%
- Pomegranate TPA 8%
- Cytryna INAWERA 0,5%
~jeden z lepszych mixów owocowych, prosty i smaczny
zalecane: 70vg, pełnia smaku po 2tyg, ale można od razu.

2. [mix] Mustard Milk
- Vanilla Bean Ice Cream TPA 8%
- Strawberry TPA 6%
~najprostsza deserówka, można zobaczyć czy pasują nam takie klimaty i nie potrzebujemy do tego miliona aromatów
zalecane: 60-70vg, leżakowanie do 2-3 tyg przebija wanilia, około 3-4tyg truskawka staje się wyraźniejsza

3. [singiel] Ecto Cooler FLAVOR WEST 8-10%
~jeden z lepszych smaków pomarańczy
zalecane: 60vg, smakuje dobrze po około tygodniu, jak ktoś chce od razu niech dawkuje 12%

wiecie o co chodzi. można rozpisać się coś więcej, ja akurat tutaj przetoczyłem najbardziej znane przepisy więc nie ma się nad czym rozwodzić, ale głównym założeniem jest aby zrobić jakiś ranking danych smaków, np jak ktoś chce owoce leśne, ma do wyboru 10marek, jak ktoś potestował niech podzieli się która i w jakim stężeniu jest najlepsza, czy to shake and vape czy lepiej się wstrzymać jakiś czas. wiem, że jest spore grono mieszaczy, więc liczę na zaangażowanie w akcje, każdy z nas będzie mógł coś wykorzystać w przyszłości.

#mojliquid #epapierosy
  • 14
@nebesky: mięty ma dobre Inawera, polecam Mix Mięt, Miętę - smakują jak orbit zielone, Menthol - jak winterfresh i Miętę z Eukaliptusem - jak halls. dawkujesz to 3-5%, palić można praktycznie od razu
za 90zł wyjdzie Ci kilkaset ml a roboty prawie w ogóle nie ma.
@beaverr: pomysl mega bo sam czesto latam po necie i wyszukuje przepisow a nie wszystkie mozna znalezc. Jestem w trakcie produkcji "podwójnego jabłka" i mango od Dillon's w stezeniach 5%, nie znalazlem nigdzie do tego przepisu ale jak bedzie gotowe dam znac. Leci do ulubionych, pod inicjatywa jakiegos dokumentu w google podpisuje sie obiema rekami :D
@beaverr: jak się komuś znudził black pom pom to:
0,1% Blackberry FA
8% Pomegranate TPA
2% lemon TPA albo zamiennik z Inawery jak w oryginalnym przepisie
Można od razu, szybko się gryzie.

Natomiast absolutnie nie polecam Pomegranate v2 with Stevia z Capelli - crapoza.
@beaverr: Najlepszy liquid z jakim miałem do czynienia to klon Sucker Puncha
Bavarian Cream TPA 2%
Dragonfruit TPA 12%
Vanilla Swirl TPA 4%

Musi postać koło 2 tygodni, baza 50/50 lub 60% VG
Natomiast zupełnie nie polecam samego Apple Pie z TPA - mdły, jedyny wyczuwalny smak to lekki cynamon, jabłka brak.
@Waspin: może macie jeszcze jakieś ciekawe single, na jakiś czas mam chyba dość mixów, ile można ich pochłaniać ;p
@hjrhombre:

od siebie dodam też klasyczne aromaty
Kaktus INAWERA 5%
Biały Grejpfrut INAWERA - 8% musi z tydzień postać aby nabrać smaku
Jungle Juice FLAVOR WEST - 8-10% dobry jak zrobi się brązowy
Poziomka/Gruszka/Porzeczka - 5% i to trzeba faktycznie lubić bo to nie są jakieś sztosowe aromaty, tylko po prostu