Wpis z mikrobloga

Z fejsbuka

Drodzy Fazowicze! Z tej strony Paweł :) Z racji tego że właśnie seria dobiega końca chciałbym powiedzieć w końcu coś od siebie :) Te pół roku minęło tak szybko, że czuję ogromną pustkę, uświadamiając sobie że co tygodniowy rytuał tworzenia dla was filmów na jakiś czas się kończy. Stąd pragnę wam ogromnie podziękować że byliście z nami co Niedziele, że czasem nawet ktoś docenił moją niewdzięczną pracę montażysty i osoby która prowadzi ten cały kanał, wiedząc ile czasu to pochłania i z iloma wyrzeczeniami dnia codziennego to się wiąże :) Dzięki!!! Dla mnie Przez Świat na Fazie to ogromna zajawka i ciężko mi pomyśleć, że to wszystko kiedyś się skończy. Dwa lata temu Fazowski powiedział mi o swoim pomyśle i byłem przekonany, że o tym człowieku świat jeszcze usłyszy. I USŁYSZAŁ!!! Mimo, że z Fazą toczę często ciężki i krwawy bój, bo nie zawsze się we wszystkim zgadzamy, to dzięki Ci Ty baranie za wszystkie kłótnie, takie że miałem ochotę roz&^%$*ć telefon o podłogę, za nagrywanie filmików po 4 sekundy z których nic się nie dało zmontować, za filmiki typu "coś wam zaraz ciekawego opowiem" po czym następny filmik jest z miejsca o 400 km dalej bez żadnego wyjaśnienia. Ale dzięki też za ogromną dawkę śmiechu, który budził wszystkich moich domowników dookoła podczas montowania, za epickie przygody, które miałem szansę przekazać światu za sprawą filmików i za samą znajomość bo ciekawy z Ciebie człek :D A Wy mam nadzieję, czekacie na tripa do Afryki tak samo jak ja. Przygotowania już trwają i myślę że ten trip rozp%^#$%i system!!! POZDRO!!!

PS.
Jutro o 12 ostatni odcinek 40 minutowy!!!!

#przezswiatnafazie #faza
  • 1
  • Odpowiedz