Wpis z mikrobloga

Mirki, Miraski - Arrrrrrrr! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czas chyba na przedprzedostatni mój wpis pod tagiem #slaskiewykopparty.

I chyba czas na podsumowanie z mojej strony.

Jest mi, jako jednemu z organizatorów - bo oprócz mnie cały ten grajdołek ogarniał @wielka_glowwa, @Jormungand, @malyskrzat oraz @gorush - jest mi po prostu cholernie miło było to zorganizować.

Przyznam szczerze, że dzień przed party byłem pełen obaw i nerwów jak to wszystko wyjdzie, czy lokal sprosta zadaniu, czy wszystko co sobie zaplanujemy wyjdzie zgodnie z planem i czy Wy, drodzy Wykopowicze, którzy przybyli z wielu miast( i wiem, że aktualnie do nich jeszcze wracają) będą zadowoleni z imprezy.
_____________________________________________________________________________________________________
Z tego miejsca chciałbym, na sam początek - podziękować przede wszystkim Sponsorom.

Bo gdyby nie było Was - nie byłoby po prostu nas, nie byłoby całego party, nie byłoby konkursów, nie byłoby nagród, nie byłoby praktycznie niczego.

Wielkie podziękowania dla tych, którzy z nami byli fizycznie oraz wspierali mentalnie!
@Solgaz - kapitalne shoty na rozgrzewkę! (bez płomienia ale z mocą!) oraz wielkie gratulacje za pierwsze miejsce w turnieju Wiedzy o Pastach

@wafelkigoralki - nasz słodki sponsor, to dzięki Nim mogliśmy Was obdarować na samym wejściu małym pudełkiem - niespodzianką. :)

@Browin - jak zwykle kapitalna robota, wydaje się mi osobiście, że nie ma żadnego #wykopparty bez Waszego udziału! Łukasz, Tomek - była moc!


@ryzy - Powiem wprost, Michale - brak mi słów, żeby wyrazić Ci, Twojej żonie oraz pomocnikowi wdzięczność za zapewnienie na naszej imprezie kateringu. Jedzenie było przepyszne, kapitalnie wyglądało i nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć "dziękuję".

Gdyby ktoś był zainteresowany - klyk - Restauracja Zamkowa z Siewierza polecam z całego serca!

@ColumbusEnergy - Najpiękniejsza Zielonka a zarazem już pomarańcz! Wielkie dzięki za koszulki, gadżety i za to, że byliście z nami!

@webh - wielkie dzięki za pomoc przy party ze strony mentalnej, kapitalne pomysły podsuwaliście oraz czuwaliście. Foto i video mam nadzieję, że będzie równie dobre!

@uczalka - kapitalny konkurs z wiedzy o gwarze oraz zwyczajach Śląskich! :)

@xyz23 - nasz grafik, który zaprojektował nam flagę, logo imprezy oraz dzielnie wspierał z każdej strony! Paczka do Ciebie wyjeżdża w najbliższych dniach!

@Drzwi_zwane_koniem - dla Was osobne podziękowania za świetne wsparcie, udostępnienie budynku, kapitalne zaplecze techniczne oraz samych barmanów. :)

@lozaszydercow - dzięki za gry!

@wykop - dziękujemy za koszulki oraz opaski! :) Do zobaczenia za 2 tyg w Waszej siedzibie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
________________________________________________________________________________________________

A osobiście paru Mirkom:

@Sztabowy - tegoroczny najlepszy pirat całej imprezy! Zwycięzca mógł być niestety tylko jeden i mam nadzieje, że główna nagroda Ci się podobała!

Wszyscy Ci, którzy się przebrali - kapitalne przebrania! Było mi niezwykle dobrze patrzeć na Was i widzieć, że się zaangażowaliście w party nie tylko będąc na nim ale i aktywnie uczestnicząc przebierając się i komponując w imprezę.

@SzaraSara - jesteś najlepszym pomocnikiem świata, jeżeli chodzi o prezentowanie koszulek oraz noża @Trollsky ( ͡º ͜ʖ͡º) Dzięki!

@slavas oraz @DzikiPiesDingo - macie ogromne serca i serdeczne gratulacje za wzięcie udziału w licytacji noża oraz zestawu kibica! Podsumowanie całej licytacji będzie w osobnym wpisie, w którym również będzie możliwość wylicytowania obrazu autorstwa @bezoka, który niestety nie mógł uczestniczyć z pewnych przyczyn na party oraz zarazem nie mógł wysłać obrazu fizycznie...:<

__________________________________________________________________________________________________

Podsumowując - był to ciężki czas ale po wszystkim stwierdzam, że było cholernie warto. Mam nadzieję, że się Wam podobało i nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć - do zobaczenia w Katowicach za rok!


Bo nie było to pierwsze i ostatnie #slaskiewykopparty.

Dziękuję, że przybyliście. Jesteście fantystyczni.



__________________________________________________________________________________________________

#slaskiewykopparty #katowice #pijzwykopem #jedzzwykopem #wafelkigoralki #browin #solgaz #slaskiewykoppiwo #takbylo #takaprawda oraz z całego serca #sautepoleca
S.....e - Mirki, Miraski - Arrrrrrrr! ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Czas chyba na przedprzedostatni...
  • 32