Wpis z mikrobloga

@vgf_: a nie praktyczniej byłoby nosić akumulator motocyklowy w plecaku? Do tego kontroler połączony z 17-calowym laptopem, 3-litrowy rezerwuar liquidu i można wygodnie i elegancko wapować.
@Waspin: jeden set 2x18650 i jeden 3x18650? mam rx i triade, wiec dwa sety x3 mam rozdysponowane, a zostaly mi jeszcze trzy sety x2, z ktorych praktycznie nie korzystam. zreszta - bardziej chyba chodzi o fakt, ze mozesz miec 'light weight' 2x18650 (jesli bedzie wysokosci zwyklego rx i bez 'kupra', to bedzie calkiem maly box), ktorego prosta wymiana klapki mozesz zamienic w 200 watowe bydle.
@vgf_: niestety nie należę do sekty epalaczy na wykopie, więc niestety nie znam ani waszej historii, ani żargonu, ani nie miałem świadomości, że tak okrutnie jesteście prześladowani, gdy wyciągacie wasze aparaty wielkości budki telefonicznej z plecaka :)
@vgf_: za to ty zabawiasz konwersacją na iście najwyższym poziomie, dostając bólu dupy, że szkaluję modę na gigantyczne e-papierosy. Wykopowi e-palacze to jednak rak porównywalny tylko z lewactwem.
@Pantokrator

Wykopowi e-palacze to jednak rak porównywalny tylko z lewactwem.


xDDD

Nikt tu nie będzie zabawiał szanownego lorda z bólem dupy że jego żart można porównać do tego z kolektur Lotto. Za dużo memow się naogladales i przesiaknales nieuzasadnionym hejtem.
@Pantokrator: bol dupy prezentujesz aktualnie Ty, zapewne spowodowany tym ze nikt nie chce lyknac slabego baitu. najpierw prezentujesz niski poziom zartu, a pozniej kultury tupiac nozkami i krzyczac o lewakach i raku kiedy brak poklasku i atencji. tup dalej, albo szukaj w innych miejscach - mnie za jedno. witaj #czarnolisto.
@vgf_: nie oczekiwałem poklasku, tylko normalnej rozmowy, a widzę, że trafiłem na kolejnego sekciarza spod znaku epapierosa. Widać jednak szkodzą bardziej niż analogi, bo atakują bezpośrednio mózg.
@IsraelKilman: a jak inaczej nazwać grupę fanatyków, dla których żart z gigantycznej e-fajki zasilanej tokomakiem to świętokradztwo, a do tego przedstawiciele tej grupy uważają m.in., że osoba starsza (czytaj: po 50tce) nie da rady wymienić grzałki.
@marek-wozniak-750: a co ci wadzi, że napisałem coś lekko ironicznie? Knołek w dupie wymagany? Przecież nie miało to być cholera wie jak śmieszne, tylko po prostu pokazywać, jak sprawa wygląda z mojej perspektywy. A że tutejsza społeczność to banda niezbyt bystrych i wzajemnie się nakręcających frustratów, więc efekt końcowy jest jaki jest.

@vobis_hama: fakt, można tylko pisać bezwzględnie poważnie, bo epapieros to życie, epapieros to nadzieja.