Wpis z mikrobloga

Mirki, startuje z moim wyzwaniem - najbliższe 90 dni będę FULL TIME codziennie uczył się podstaw programowania, zaczynając od HTML, CSS i JavaScript. Pobudka o 6 rano, koniec z leniuchowaniem. Mój cel minimum - staż w firmie IT, jako Front-End Developer. Będę robił to również w formie vloga, by mieć dodatkową motywację do nauki - pierwszy filmik i trochę #pokazmorde https://www.youtube.com/watch?v=uIbQEz31LI0&spfreload=10 . Założyłem do tego nowe konto, wcześniej na wykopie, jako @Stopowicz , dodatkowo dodaje taga #w90dniit i #naukaprogramowaniaodkuchni , może ktoś zajrzy na kanał i się zainspiruje, czy coś

#naukaprogramowania #webdev #w90dniit

Kochani wczoraj wieczorem coś się popsuło, coś się popsuło i nie było mnie słychać, więc wołam Mirków, którzy polubili mój ostatni wpis, bo google niestety usunął mi pierwsze konto, nie wiem dlaczego :)
@Gruby_Mirek @Kalvot @cruc @FNwsk @sokytsinolop (vlog motywuje cumplu!) @Dawiducik @npsr @Dante15 @Jaro070 @paulina-sudyniak @briskmann @drwxr @Gomusss @Havii @kovalski @LetMeCaptureIt @MlodyBocian @offensive_gk @TheBestThing @ysqx
  • 60
Będę robił to również w formie vloga


@NaukaProgramowaniaOdKuchni: Bardzo bardzo bardzo zly pomysl. Chcesz sie nauczyc programowac, czy chcesz miec atencje?

Tracisz tylko czas. I nie twoja historia nie pomoze innym bo materialow dla poczatkujacych jest od #!$%@?.

@Trytka: ale, ale... Zrobić vloga, opowie, ze dzisiaj dodał th do table dostanie w cholerę lajkow czy komciow, zainspiruje setki ludzi, a potem będzie płacz bo ich wyprzedzi wiedza gimnazjalista ktory robił
@Trytka: a mi sie pomysl podoba, bede ogladal mysle, ale rzeczywiscie nie powinno to byc kosztem nauki i nie powinno zajmowac za duzo nawet poza nia. Tak mi sie wydaje. No i musisz wstepnie sprawdzic czy to bedzie dla Ciebie dzialalo, bo osobiscie uczac sie, robiac jakies projekty, przez kilka dni siadam rano i nie moge sie czesto oderwac do nocy, poki zadania nie skoncze. Slabo by bylo na sile przestawac
No i musisz wstepnie sprawdzic czy to bedzie dla Ciebie dzialalo


@StonogaWsciekla: Ja? Na pewno nie bedzie, ja to co on zrobi w 3 miesiace ogarne w tydzien, kompletnie nie ten poziom.

Pozatym dziwne ze sa ciagle ludzie ktorzy mysla ze w 3 miesiace da sie ogarnac programowanie na tyle zeby zalapac prace. Jakby tak bylo to programisci nie zarabialiby takiej kasy...