Gorące dyskusje ostatnie 12h

nieistniejacy juz parterowy blok w Myslecinku #architektura
    (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

odpowiedzi (43)

Cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie informowałem ostatnio co u mnie, bo czuję się dość słabo. Dzisiaj rano przeszedłem chrzest onkologiczny, jelita bolą coraz bardziej, narazie nie jem nic bo nie wiem czy się przyjmie.

Dzisiaj dolewka bleomycyny i tydzień wolnego, potem druga i kolejny tydzień nicnierobienia. No i w końcu ostatni cykl. Mam nadzieję że trochę mi się polepszy, bo podczas drugiej chemii byłem bardziej jak roślina xD Włosy mi już zupełnie wypadły, skóra zrobiła się pergaminowa, chyba ciut gorzej słyszę. Cały czas senny, ręce pokute jak helupiarz, brak sił na podstawowe czynności. Mogę tak długo wymieniać xD

Trzymajcie się, HWDR (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#wykopraka #rakcontent #medycyna #niebieskiepaski #rozowepaski

pokaż spoiler no i nie ukrywam że #wykopjointclub również, pomaga choć trochę
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (66)

W czerwcu idę do znajomej na wesele, całkiem nieźle maluję, więc dwie koleżanki proszą o makijaż. Of kors za free, nie pomyślą o tym, że makijaż takiej jednej to 45 minut roboty. Będę mieć stres, bo nie zajmuję się tym profesjonalnie, a i siebie muszę załatwić. Jedna jeszcze spoko, ale później doszło " a bo druga też chce to weź ją pomaluj, co?". Ludzie biorą za takie rzeczy 80-150 ziko, a mi to nawet wina nie zaproponują. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    #gorzkiezale #gownowpis
    pokaż całość

odpowiedzi (71)