Wpis z mikrobloga

Mirki, prośba o pomoc! :)
Dotyczy #rudaslaska #katowice #chorzow #bytom #zabrze

O co chodzi. Mój kolega nie może znaleźć pracy od dłuższego czasu. Nie jest studentem, ma 28 lat, żadnej pracy się nie boi. Niestety od lekarza medycyny pracy nie otrzyma zdolności do pracy przy maszynach, nie zrobi prawka, uprawnień na wózki ze względu na wzrok. W call center go nie chcą.
Może jakiś mirek potrzebuje kogoś do pracy? A jak nie - to wspomóżcie plusem. Chcę mu pomóc, a wiem że wyczerpał już wszystkie opcje, codziennie wysyła CV, jest zapisany w agencjach pracy i nic.

Problemem jest dojazd - mieszka w Rudzie i dojedzie tam, gdzie jest w stanie.
To co Mirki, pomożecie? ;) Piszcie na PW, podam kontakt bezpośredni.
#praca
  • 40
@Pertaseth: prawda jest taka, że może pracować na zleceniu bo tam nie ma badań.
@chilling: o angielski zaraz zapytam. CC go odrzucają ze względu na dykcję, ze sklepów tez ma zero odezwu. Wiem jak to brzmi, ale mu wierzę, bo jaki miałby sens w okłamywaniu innych.
może jako ochrona obiektu, wiadomo nie zarobi tam 4k na miesiąc, ale coś zarobi, praca nie jest ciężka, polega na byciu na obiekcie, może niech się przejdzie do jakiegoś "biura ochrony"


@nightrain: to chyba tylko jak ma grupę?
Jesli i tak siedzi w domu to niech zacznie edukowac sie w jakims kierunku biurowym, zacznie szkole policealna do 2020 roku mozna z nich korzystac pottem koncza sie dotacje unijne na ten projekt, zdobedzie chocby technika zawsze jakis postep i atut do wykorzystania przed pracodawca