Wpis z mikrobloga

@maur: Nie no, lokaty bo taka bieda trochę ( ͜͡ʖ ͡€) Chciałbym coś koło 5-10%, wiadomo, z ryzykiem ale nie jakimś wielkim. Jestem lajkoniekiem #pdk w tej dziedzinie, a chciałbym się troszkę pobawić
@komakow: fundusze lub gpw i akcje większych spółek które są w miarę pewne - ale obu opcji musisz doglądać.
może garaż/miejsce postojowe na wynajem? ;-)
1 konto to 130 zł. 6 kont to 780 zł. Promocja jest do czerwca 2017.


Rozumiem że jesteś beneficjentem kredytu studenckiego? Ile w sumie Cię on kosztuje/będzie kosztował w sumie?

Kredyt studencki idealnie nadaje się też do wkładu własnego do kredytu hipotecznego.


@majonezwpromocji: Kredyt hipoteczny to nieciekawy pomysł dla młodych ludzi szczególnie wchodzących na rynek pracy.
@majonezwpromocji: Wolę klepać słodką biedę niż pakować się w hipotekę. Kredyt studencki to jeszcze nie takie cuda, bo ledwo 30k na 1,5%, prawie jakbym od wujka pożyczał, takie warunki :D Myślałem, żeby właśnie machnąć na lokate, nie bawić się w zarabianei i ryzykowanie tych pieniędzy, a później zainwestować je w firmę. Albo druga opcja, w trakcie studiów wydawać na poprawianie swoich kwalifikacji, jakieś kursy, uprawnienia, od cholery tego jest w mojej