Wpis z mikrobloga

Miraski,
Poranna porcja promocji

#banggood
LINK - 20% rabatu na #tablet firmy CUBE


LINK - 20% rabatu na akcesoria sportowe z magazynu EU


LINK - 12% rabatu na męskie ubrania sportowe


LINK - 15% rabatu na żarówki LED


LINK - 10% rabatu na baterie i ładowarki do #drony i modeli #rc


#gearbest
LINK - kupon 8% na wszystkie przedmioty (jeśli cena jest promocyjna, może jej nie obniżyć :D )

LINK - Stalowy pasek do #miband 2 za $8.99


--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl

Zapisz się na listę powiadomień:
Cebula Online - aby zostać zawołanym do wpisów o eventach i super promocjach.
Cebulo Wołaj - aby zostać zawołanym do każdego naszego wpisu.
Pobierz
źródło: comment_IshcgEM8d6RfJrdjmBlO4WKvHXQ0IWKX.jpg
  • 18
@cebula_online: Dzięki za 20% rabat na tablety. Tylko jest jeden mały problem - akurat ten tablet, na który poluję (Cube iWork 10) ma zniżkę 42$ na stronie banggood, więc raczej nie skorzystam z waszego refa (,) Na droższe modele te -20%, to już niezła cebula!
@Frexor: To normalne jest przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@cebula_online: Uzywa ktoś z was tego paska, jak się sprawuję. Widzę, że dali gówniany materiałowy na tą klamrę stalową, jakoś mi się to nie widzi... ? Zapytam przy okazji są jakieś folie/szkła na Miband 1S mój już się dramatycznie porysował xD
@sylwek2k: No to tandetnie się to prezentuje w dodatku skoro mówisz, że pogarsza zasięg to combo bezużyteczności. Lepszym pomysłem chyba będzie taki jak matiwoj11 gdzieś w kwietniu recenzował skórzany, solidnie wyglądał.
@sylwek2k: Nie podoba mi się na pierwszy rzut oka, pogarsza zasięg BT - co dyskwalifikuje moim zdaniem - nie będę marnował w takim razie czasu na wgłębianie się w to, tak wiem jestem ignorantem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą każdy ma inny gust ja mogę mieć nieco prostacki, ale dla mnie wygląda ta "klamra" jak pas cnoty ( )

i kosztowal circa