Wpis z mikrobloga

Cześć,
dawno nic nie wrzucaliśmy a to wszystko spowodowane masą pracy na serwisie konsol. Gorące powietrze i burze to mieszanka zabójcza dla wszelkiego typu elektroniki.

Parę dni temu przyszedł do nas naprawdę smutny klient ze swoją białą PS4, która została zalana przez jego żonę. Opowiedział nam jak podczas kłótni żona w przypływie szału wypięła konsolę z kabli i wrzuciła ją do wiadra z brudną wodą z podłogi. A podobno był to prezent właśnie od niej za ponad 1000 zł #logikarozowychpaskow

Dzisiaj klient odbierał swoją konsolę naprawioną. Całe szczęście woda nie dotarła do zasilacza ale na pozostałych elementach był pogrom :) Żałujcie że nie widzieliście jego szczęśliwej miny. W sumie to dzisiaj mamy #czujedobrzeczlowiek

Jak przyznał nam się że też czyta mikrobloga to zadaliśmy mu pytanie:



#ps4 #konsole i trochę #heheszki z jego żony :)
Pobierz
źródło: comment_O8YoKSoC2i5M3HPancySAcBBkekJ9TEf.jpg
  • 20
żona w przypływie szału wypięła konsolę z kabli i wrzuciła ją do wiadra z brudną wodą z podłogi.


@xgamecenter_pl: jprdl XD Najpierw czytasz w gorących o hehe zaradnej żonie z rocznym dzieckiem i akcji z samochodem a potem takie #!$%@?.... No sorry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wesoly_Kartofelek: idea tagu jest taka, że ktoś chwali się dobrym uczynkiem. To że zrobiłem dobry uczynek nie znaczy że nie mogę za niego wziąć zapłaty.
A zresztą bólu dupy nie mam kolego, ja pokojowy człowiek jestem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po prostu lubię #!$%@?ć się do zasady do postów które gwałcą logikę ()