Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, kto chce takie 2 gierki? Kupiłem kiedyś w biedronce na jakiejś wyprzedaży ale nie mam w kompie napędu (tak wiem, cebula motzno...). Płytka od Deponii wygląda trochę dziwnie jakby rozlana z drugiej strony, ale nwn wygląda ok. Jak ktoś chce to niech plusuje. Jutro o 14 wylosuję kogoś z pulsujących i wyśle mu obie gierki na mój koszt :-)
#rozdajo #gry
Pobierz boogi77 - Ej Mirki, kto chce takie 2 gierki? Kupiłem kiedyś w biedronce na jakiejś wy...
źródło: comment_6NGgWju5GKb9PILyCqZcvEhCiWQKW1hy.jpg
  • 12
@boogi77 deponie mam ale Neverwinter Nights...tyle przegranych w to godzin...tyle postaci,tyle dodatków Podmrok,ogólnie polecam serie Forgotten Realms mega fantastyka.
@Rain_: grałem kiedyś w jedynkę i mnie nie wciągnęła. Z takich rpg to baldurs gate, icewind dale pamietam, że wiele godzin spędziłem :-)

BTW. gdzieś kiedyś była taka stronka do losowania plusujących, pamięta ktoś adres?
@boogi77: Jak chcesz to mogę ci podesłać link z humble albo dać klucz steam do deponii bo mam w wersji elektronicznej. Fajnie by było mieć pudełko. I tak w ogóle to trochę średnio kupiłeś bo to jest druga część deponii