•  

  Panowie zwracam się do Was z pytaniem, na które mam nadzieję ktoś odpowie pozytywnie:)
  Dałoby radę nieco zeskalować ( w sensie zmniejszyć) te grafiki na moich streamach? Mówię tutaj głównie o tabeli z klasyfikacją po lewej stronie. Mam wrażenie że jest zdecydowanie za duża i mocno zasłania akcję na torze. Ten panel centralny na dole też mógłby być ciutek mniejszy. Podejrzewam, że da się to ogarnąć w jakiś plikach ale ja się na tym nie znam.
  #acleague #assettocorsa #stream

  •  
   s..v

   0

   @Tuchan: dodali opcje skalowania apek. Jak najedziesz myszką, to powinny się pojawić nad nią takie małe ukośne strzałki

  •  

   @snsv chyba nie wszystkie apki są z tym kompatybilne.

  •  

   @Tuchan: Jak wroce do domu, to przejrze pliki aplikacji czy jest taka mozliwosc. Byc moze jest w folderze apki plik ini i w nim jakas linijka odpowiadajaca za skale.

  •  

   @Tuchan:
   APLIKACJA ZOSTALA ZAUKTUALIZOWANA 23 LIPCA
   moze nie masz najnowszej wersji aplikacji. Pobralem najnowsza stad http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/bcast-app-for-broadcasting-v1-0.32536/.
   Na pasku z prawej wyszukujesz BCAST CONFIG i pojawias sie okienko. Poza wyborem kamer, ma ono takze funkcje zmiany wielkosci ramek. Domyslny rozmiar to 10. Mozesz przeklikac na nieco mniejsze. Pamietaj prosze jednak, ze czesc widzow oglada na urzadzeniach mobilnych - co pewnie mozesz sprawdzic w statystykach YT. :)
   W razie czego - plik bcast.py mozna edytowac notatnikiem. Tam sa ustawienia, ktore mozna zmieniac. M.in. mozna zmienic wielkosci tych ramek, CZAS ODSWIEZANIA DELTY (standardowo 0.3s, mozna zmienic na 1 lub 2s, wowczas bedzie Ci latwiej widziec roznice w czasie), mozna zmienic theme (moze sa jakies dostepne darmowo, ale w standardzie jest tylko jeden, moznaby sie pokusic o stworzenie wlasnej skorki ;)), wielkosci czcionek, rodzaj czcionek, czas walki (ktory decyduje o wyborze kamery - domyslne 0.3s), czestosc zmian kamery (domyslne 120s).

   Mozna zmniejszyc wielkosc okienka przy jednoczesnym zahcowaniu wielkosci czcionki, tylko wowczas moga sie zdarzac wyjscia tekstu za ramke. Lepiej zwyczajnie lekko zmniejszyc calosc proporcjonalnie.

   Opcjonalnie, mozna zmienic wyglad theme. Wystarczy skopiowac w folderze ten, ktory jest, w photoshopie zedytowac pliki zwiekszajac przezroczystosc. :)

  •  

   @skethoo: A widzisz...dzięki za info. Nawet pisałem do @RealAKP że może by się dało jakoś layout tych tabelek zmienić...podkolorwać na kolorki wykopowe lub zaimplementować tam logo czy coś...tak aby było unikatowo.
   Dzięki wielkie. Zaraz sobie to pobiorę i będę testował.

Gorące dyskusje ostatnie 12h