Wpis z mikrobloga

@justynakrysha: Hm, no dobra. Mieszkasz może w Niemczech? Jak tam z ruchem na trasie Berlin-Hamburg-Brema? Chciałbym poomijać "2" z powodu wiecznych remontów i korków, ale zbyt dużo alternatyw nie ma.
@justynakrysha: no serio? bo mi pokaże kilometry i godzinę więcej dojazdu? Zadałem pytanie jak wygląda tam ruch, jak idzie tranzyt, jak remonty. Po co mi google maps.

Jakiś niebieski w temacie? :)
@eoz: no serio! jak bedzie pusto to pokaze niebieski pasek i ze dojazd zajmie ci 4h.
jak bedą utrudnienia to bedzie pomaranczowo lub czerwowno. jak sobie zrobisz zblizenie to ci nawet pokaze odcinki ktore sa w remoncie. ale wypadków raczej nie przewidzisz...
czego ty wiecej oczekujesz kolego? ruch wyglada tak, ze wszyscy jadą prawostronnie :/// ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tranzyt idzie tez prawym chyba ze debile sie
@justynakrysha: Chodzi mi o to, że dwójką jedzie cały ruch i tranzyt ze wschodu na zachód, więc wiadome że się korkuje, zwłaszcza na remontach. Chcę to objechać, jednak jeśli tranzyt jest na innych drogach taki sam, to chcę wcześniej obliczyć czy warto tam jechać. Toteż pytam kogoś, kto tam mieszka i się orientuje, mapki mi tego nie zrelacjonują.

Dziękuję za kolory, pusto pokazuje na zielony :) Muszę być na czas, nie