Wpis z mikrobloga

Mireczki #!$%@?ło mnie i to ostro! Funt spada, a ja zamiast podwyższać to obniżam ceny pokoi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki pokój jak na zdjęciu jedynie:

£282 miesięcznie (£65 tygodniowo) (ʘʘ)

Przy obecnym kursie funta to jedynie 1399 zł!

Dużo? A co jak wam powiem, że w gratisie do pokoju dorzucam: pełne umeblowanie, sprzęty AGD oraz pełne wyposażenie kuchni, rachunki w tym: gaz, prąd, ogrzewanie, woda, council tax, wywóz śmieci oraz super szybki szerokopasmowy internet 60 MBPS

Co zrobić by miec taki pokój? Napisz do mnie wiadomość, a ja zajmę się formalnościami i zapewnie, że pokój trafi w Twoje ręcę. Ile potrzebujesz poza miesięcznym czynszem?

£100 - chyba, że jesteś mireczkiem, wtedy tylko £75 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytasz czy to tyle? Tak! Tylko tyle, nie wezmę od Ciebie ani pensa* więcej chyba że sam bęsziesz mi chciał dać.

Pytasz z kim przyjdzie Ci mieszkać? Odpowiem - z mireczkami. Właściwie to w tym domu mamy jeszcze jeden taki tani pokój, reszta (2) będzie po £325, a specjalny pokój z własną łazienką tylko po £368!

Jeśli chcesz, zbierz znajomych z podwórka, wpakuj ich do busa i ruszaj do #barnsley póki jeszcze są miejsca dla emigrantów!

Dom posiada również jeden niesamowity feature - 2 łazienki w.. PIWNICY! Tak, teraz myjąc jajka będziesz mógł się czuć jak w domu!

Uwaga - konkurs z nagrodami:
Dlatego, że to nasz najnowszy dom, potrzebujemy dla niego nazwy. Ostatnio zadałem podobne pytanie w tym temacie <==

Mirko wybrało nazwę Stuley's Inn (zobacz tag #stulejsinn) - więc ja dom nazwałem dokładnie tak jak chciał lud. Zrobię to samo i w tym wypadku, a więc:

Pomysł na nazwę domu z największą ilością plusów wygrywa - a jego autor dostanie ode mnie, zupełnie ZA DARMO 2 tygodnie mieszkania w takim pokoju

CO?

Tak, za FRAJER - jeśli chcesz przyjechać i brakuje Ci paru groszy - wymyśl nazwę dla domu, jeśli ona wygra - Ty wygrałeś 2 tygodnie mieszkania - proste, prawda?

To do dzieła mircy, mam nadzieję, że i tym razem mnie nie zawiedziecie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#sorekcharityltd #uk #emigracja #emigrujzwykopem #oswiadczenie #pieniadze

Pobierz
źródło: comment_7YU3CNBIZtqxcPD7HiNcivNx8mbC4NKw.jpg
  • 79
@Alkreni koło 9m^2, tam gdzie stoję jest sporo miejsca na różne graty i ciuchy, od biedy można tam wstawic dodatkowe łóżko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kruchyx ja mieszkałem w mniejszym pokoju przez większość swojego młodzieńczego życia i nie narzekałem, jeśli utrzymujesz porządek to miejsca jest dość sporo na wszystko co potrzebujesz. Zresztą kuchnia jest spora, ma sofe i duży stół ( ͡° ͜ʖ ͡°) (zdjęcia będą jak tylko dojedzie pralka i lodówka)
@sorek: Ja teraz poluje na jakieś studio które by łóżka w kuchni nie miało xD A znowu jak ma łóżko z dala od kuchni to ciężko to kuchnią nazwać(zlew i kuchenka w szafce xD). Ale mi się w sumie małe i dobrze zagospodarowane pokoje/mieszkania podobały bardziej od dużych.
Dużo jest roboty w Barnsley? (òóˇ)

@PedroLeon: zależy co lubisz robić, jeśli magazyny/linie produkcyjne/callcentre to pewno, inne prace też są, tylko trzeba dojeżdżać (jak to w UK xD). Prace znajdziesz w 2-3 dni po przyjeździe albo od ręki.

daleko od stadionu?


@PedroLeon: grasz czy oglądasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: Mirkohouse już jest a sądząc po rozmiarze tego pokoju proponuje dla niego nazwę Mikroroom

Skoro już jest Stulley's Inn to dla domu może Stulley's Manor albo Stulley's Tabernacle? :D co by równie dostojnie brzmiało :D