Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki, wczoraj musiałem zrobić bootowalnego usb z plyta ratunkowa z "komputer świat" która i tak nie przydała mi się do niczego. Dzis chciałbym by mój pendrive znów służył jako pendrive a nie bootoalny usb. Gdy wchodze w komputer i wybieram dysk do formatowania to system pokazuje ze pendrive ma tylko 98mb zamiast niecałych 4gb. czy jeśli zrobię format to nie spierdziele pendrive? #format #system #windows
  • 13
@Miskov podejrzyj sobie jak "zbudowany" jest pendrive w zarządzaniu dyskami w windowsie, jeśli jest jakoś poformatowany to potraktuj go jakims programem do partycji ja korzystam z serii Aomei
@g1b50n: sformatowałem za pomocą tego programu w samym Aomei pokazuje 3,7gb (tyle ile powinno byc) zas w "Komputer" nie mam ikony odpowiedzialnej za pendrive, tak jakbym w ogole go nie podlaczyl
@Miskov prawoklik na ikonke startu i tam masz zarządzanie dyskami, jeżeli nie ma to musi być na pewno zarządzanie komputerem a stamtąd przechodzisz do dysków, w "Mój komputer" bądź "Komputer" może właśnie pokazywać ubogo. Może jeszcze zmień sobie typ widoku, bo masz jakoś dziwnie poustawiane.
@Miskov a formatowales go? Nawet mozesz z poziomu zarzadzania dyskami, tylko stracisz dane ( ) aaaaa jeszcze jak mozesz (jak zrobiles formata) użyj opcji: zmień literę dysku i daj np. na D albo E albo jaką chcesz i powinno być widoczne w "Komputerze"