Wpis z mikrobloga

#innvwanglii ( #innvwszkocji )

Jak to już wcześniej mówiłem (z 1m-c temu), firma miała kłopoty najpierw zwolnili 8 osób, potem kolejne 4. Dziś padło na mnie...

No nic, #brexit pełną gębą.

W tamtym tygodniu; proponowali "nadgodziny" po płaskiej stawce (bez dodatku). Firma od 2 miesięcy ma przestój, a przez ostatnie 2 tygodnie przycinałem krzaczki na parkingu xD

W sumie to nawet w głębi duszy się cieszę, przynajmniej zmotywuje mnie do poszukania sobie czegoś lepszego ;)

#uk #emigracja
troche #zalesie i #przegryw ale co tam będzie dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 11
@AlmostDivine: nie dam :D

@m_bielawski: no 3 mc temu mnie zatrudnili, zapłacili agencji 1000 funtów za ściągnięcie mnie, dali spoko kontrakt i #!$%@? po 3 mc. A w tym roku ogólnie zatrudnili 30 osób :) (firma ma około 100 pracowników) uruchomili 3 zmiany itp itd. Brexit usrał wszystko :) W środę skończył mi się okres próbny dziś dostałem wypowiedzenie (1 tydzień czasu i dodatkowo płatny urlop za 8 dni).
@innv: spoko znajdzie sie cos nastepnego jedynie szkoda ze taki krotki okres wypowiedzenia troche kasy stracisz w okresie letargu :( zycze powodzenia, w regionie masz mozliwosci na kontynuowanie pracy w swoim fachu?
@innv: przykro czytać ale z drugiej strony cieszy, że znajdujesz w tym pozytywną stronę, powodzenia w szukaniu nowej lepszej pracy.

Ja właśnie dzisiaj zajechałem do Barnsley i jestem lekko zdezorientowany i przerażony.
@innv: Widze ze u Ciebie znowu zmiany :) Ja tez juz poza abz jak zreszta wszyscy z powodu kryzysu O&G. Teraz siedze w Glasgow w fajnym corpo i wszystko wyglada super ale tez mnie troche martwi brexit bo jak przestana inwestowac w infrastrukture to pewnie tez beda zwolnienia. Nie myslisz o powrocie do PL?
@bar_tosz: Znajomą w ciąży zwolnili w 2 czy nawet 3 turze zwolnień (Fugro Survey), a moją żonę w 1 turze, ale tylko przenieśli do NL ;) A w NL lepsza pogoda, infrastruktura rowerowa (drogowa też), trochę brakuje angielskiego w pismach, ale sobie radzimy i w sumie praca też lepsza niż w Abe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do @innv to raczej nie planuje na razie powrotu