Wpis z mikrobloga

@zarev:

teraz co trzeci korposzczur odciągnięty zza biurka je ukończy.

tak też mnie można opisać ;-(

Jezeli przebiegniesz 6 km bez zatrzymywania sie to spokojnie dasz rade go ukończyć.


@zarev:
Przebiegnę ale jakie tempo muszę mieć? Zrobić to w 1 h? Szybciej? I jaka siła w łapach? Można to przeliczyć na pompki / podciągnięcia?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rdza: @Turysta10: Kondycję trzeba mieć koniecznie - i to często więcej w rękach niż nogach. Poledance nie ma z tym nic wspólnego - nie sugeruj się - te dziewczyny są naprawdę dobrze wysportowane i prześcigają na trasie niejednego faceta choć faktem jest, że na wiele przeszkód łatwiej wleźć komuś kto waży 50 a nie 100 kg

@Turysta10: Na początku to było coś, teraz co trzeci korposzczur odciągnięty zza biurka
źródło: comment_u3ULgTsUHsmireNscsv8CwrQV7kyX4cw.jpg
@xSQr:

Kondycję trzeba mieć koniecznie - i to często więcej w rękach niż nogach.

To nawet nie tak źle. Pompki robić lubię. Parę razy się podciągnę.

Poledance

No cóż to wykop. Zdjęcia dziewczyn zwiększają zainteresowanie postem, a to może przyciągnąć więcej merytorycznych wypowiedzi takich jak Twoje.

nie sugeruj się - te dziewczyny są naprawdę dobrze wysportowane i prześcigają na trasie niejednego faceta

Ja nawet nie próbował bym się z nimi mierzyć
No cóż to wykop. Zdjęcia dziewczyn zwiększają zainteresowanie postem, a to może przyciągnąć więcej merytorycznych wypowiedzi takich jak Twoje.

@Turysta10: Te dziewczyny startują w serii Elite - kończą to w niecałą godzinę i nawet nie próbuj się z nimi równać.

A jaki jest limit czasowy w tym biegu?

@Turysta10: w sumie to nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@xSQr: Jakie są techniki / sposoby pokonywania
@Turysta10: jeżeli coś tam robisz ze sobą (np. sport co jakiś czas, jakieś mniejsze lub większe aktywności), to rekruta pokonasz bez problemu, nawet jakbyś miał spacerować. Tak, jak piszą poprzednicy, utrudnieniem są przeszkody, ale nie są one mordercze. Jeżeli obawiasz się jakiejś konkretnej przeszkody, to poćwicz burpees - każdą przeszkodę można zastąpić 30x burpees i idziesz dalej.
@xSQr: @ecco:
Przeszkoda MENTALNA - czyli trudne pytanie z różnych dziedzin. Pamiętacie jakiego typu były to pytania?

burpees

Zacznę ćwiczyć. Choć nie znałem tego ćwiczenia. Ani wcześniej nie słyszałem jego nazwy.

Dziś wieczorem zamiast pompek to zrobię.
Przeszkoda MENTALNA - czyli trudne pytanie z różnych dziedzin. Pamiętacie jakiego typu były to pytania?


@Turysta10: Wiesz co - ja miałem jakąś wierszowaną zagadkę, coś w rodzaju
"Rodzi się w niebie, żyje kiedy spada i umiera kiedy płynie" - odpowiedzią był płatek śniegu. Poległem na tym i zaliczyłem karną rundkę (to było z pół kilometra) z dużym workiem piachu na barkach przez las i błoto ( ͡º ͜ʖ͡
@Turysta10: a na mentalnej nie ma burpees tylko zazwyczaj robi się dodatkowe okrążenie lub coś w tym stylu, bo ta przeszkoda jest w trakcie pokonywania innej przeszkody. Przykładowo ciągniesz kamień na sznurku, tzw. pieska ( ͡° ͜ʖ ͡°) na koniec trasy masz mentalną. Jeżeli odpowiedziałeś zostawiasz pieska i lecisz dalej. Jeżeli nie, to jedziesz jeszcze jedno kółko z pieskiem. Podają jakiś temat wcześniej, pamiętam żargon wojskowy, śląski.
(choć moim zdaniem dla mężczyzn powinny być dwa bloczki betonu a dla kobiet jeden)


@xSQr: Nie zgodzę się z Tobą. Z tego co widzę tą przeszkodę będą miały trudniejszą, ale inne przeszkody będą miały łatwiejsze.
Przykładowo to chyba jedyny gang bang w którym mniej wymęczą kobiety niż facetów ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ecco: Raczej chodziło mi, że to trudne ćwiczenie. Teraz pyknąłem te 30 powtórzeń robiąc techniczne ćwiczenie. Ale raczej tego nie powtórzę po kilku kilometrach biegu i po kilku przeszkodach. Zrobię to ale będą one "kiepskie" i nie techniczne. Sędziowie bardzo skrupulatnie tego pilnują?
Da się oszukiwać przy burpees?


@Turysta10: Nie próbuj - ja liczyłem dziesiątkami a miałem 20 do zrobienia. Dziewczyna nie dała wiary, że zrobiłem 20 i w sumie wyszło mi 30 ( ͡º ͜ʖ͡º) Serio chcesz oszukiwać?
@ecco: Na rekrucie nie odpuszczali liczenia....
@xSQr: nic takiego nie napisałem ( ͡º ͜ʖ͡º) faktem jest, że na niektórych przeszkodach tak dużo ludzi robi burprees, że wolontariusze nie są w stanie każdemu liczyć. Przykładowo na hardcore w Myślenicach na mentalnej była kostka rubika i chyba z 15 osób naraz robiło burpees xD
@xSQr: a propo tego co sobie zlamal kostke. W ndz to bylo na tym podciaganiu sie na palu? Bo ja akurat burpees robilem jak on spadl/zeskoczyl. Nie wygladalo to na zlamanie tylko jakby skrecenie? Chociaz nie widzialem dalej co sie dzialo bo pobieglem dalej.

Ogolnie polecam te zabawe. Nie jest to jakies mordercze wyzwanie dla osoby, ktora jakotako ma kontakt ze sportem. Wiadomo, ze osoba z nadwaga, ktora nie rusza sie
@PanFlips: Nieszczęśnik połamał się przy zeskakiwaniu z pierwszej 2,5 metrowej ścianki zaraz po wybiegnięciu z wody z workami w pierwszej fali w sobotę o 9-tej rano.

Co do kwestii wykonywania zadań to ja próbowałem wykonywać wszystkie ale niestety nie dałem rady zrobić:
- podciągnięcia na linie w lesie - za śliska lina od błota i zjeżdżałem, za słaby chwyt :(
- wciągnięcie się na te pale gdzie były dzwonki - brakowało
@xSQr: to przy mnie gosciu zrobil sobie cos z kostka wlasnie przy tych palach z dzwonkami. Lipa :(
Ja przeszedlem ta ostatnia sciane 5m....ale tylko i wylacznie dzieki pomocy jakiegos ziomka. Samemu bylo bardzo ciezko. We 2 zreszta tez ʘʘ. Prawie po glowie mu wchodzilem ;)

A dzis odczuwam przyjemne pieczenie miesni brzucha i triceps. Uwazam, ze jak do rekruta mozna podejsc wzglednie bez treningu to clasic juz
@PanFlips: Ja sobie postawiłem taki cel, że przy każdej przeszkodzie pomagałem kilku osobom i dość wesoło wspominam jak na barkach stanął mi facet taki ze 100 kg - myślałem, że mi łzy pójdą z oczu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co prawda startowałem z paroma znajomymi ale skutkiem tej mojej pomocy było to, że wszędzie mogłem liczyć na pomoc kogoś innego - atmosfera tego biegu jest naprawdę extra!