Wpis z mikrobloga

#hearthstone
Mireczki pytanko mam, myślicie, że tym deckiem coś zwojuje? Miałem ostatnio dłuższą przerwę od hsa i wróciłem, oto co sklekociłem, jednakowoż troszku się zaciąłem w okolicach 15 rangi () Ze zmian to wstawiłem sen'jina i tę potworę i wymieniłem wild growthy na darnassus aspirantki, aby skontrować aggro i wywaliłem Thaurissana bo dość szybko wyprztykiwałem się z kart i ogółem uznałem, że nie jest istotny, także ancient of lore jednego usunąłem. Na dole jest C'thun. Co byście zmienili, poradzili jeżeli chodzi o grę takim druidem?
źródło: comment_Zk3h51pqY3sfFIvYhyPAER8Rq1e7rHC4.jpg
  • 6
@Chomikozebra: ja bym zamiast senjina i potwory dał 4/2 z boską tarczą buffującą c'thuna, wywalić savage roar bo nigdy z tym deckiem nie będziesz miał stołu na którym się przyda, przywrócił wild growth bo jest bardziej użyteczne w late game, usunął ancient of lore bo od nerfa nie jest grany i dał nourish, chyba wywaliłbym czarnego rycerza i BGH i dał np 2x raven idol
@Chomikozebra: dobra ziomeczku. jednooką potwore zamein na kolejnego klaxxiego, dziki ryk out, bgh out. Masz dwa sloty wolne. Wjeżdzają dwa wild growthy czy jak tam wolisz dzikie wzrosty. Drzewiec wiedzy out i wchodzi na jego miejsce feral rage(nie wiem jak jest po polsku) albo mulch. Ofc możesz to przeczytac i #!$%@? do kosza no ale zrobisz jak uważasz :)

jeszcze KATUN KATUN KATUN moze jeden byc jak nie chcesz ferala ani