Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czasami litujemy się nad starszymi ludźmi porzuconymi przez liczne dzieci i rodzinę. Moi rodzice proszą się, żeby znaleźć się w takiej sytuacji. Mój brat od wielu lat mieszka za granicą, moja siostra ma zamiar też wyjechać, a ja wyszłam za mąż za człowieka, którego oni nie akceptują (bo jest rozwiedziony, dużo starszy i ma dzieci, my mamy tylko ślub cywilny, trwa proces stwierdzenia nieważności małżeństwa). Zawsze, gdy ich odwiedzam jest suszenie głowy, mama do mnie dzwoni z kazaniami i obarcza odpowiedzialnością za wszystkie nieszczęścia (boli ją ząb, bo się martwi, nie może spać, siostra nie może się uczyć, tata ma zły humor - wszystko moja wina). Chcą mi złamać charakter i zmusić, żebym zrobiła coś wbrew sobie. Odwiedzam ich z okazji świąt (imieniny, dzień mamy/taty itd), ale nie pójdę na Święta bez męża... Nie wiem, czy długo tak wytrzymam. Więc gdy slyszycie o biednej starszej pani, ktorej nie stać na "leki i światło" pomyślcie, że może kiedyś bezwzględnie i za wszelką cenę chciała sterować życiem tych okropnych dzieci. #feels #rodzina #zalesie #przemyslenia pokaż całość

odpowiedzi (108)

Mirki wielka prośba. Wiem, że jesteście świetni w wymyślaniu nazw firm typu Januszex. Może macie jakieś pomysły tym razem dla Carp Teamu (grupa gości łowiących karpie na wędkę). Nazwa może być bekowa, bo nasz carp team ma na razie cztery osoby i jesteśmy dalecy od profesjonalizmu, ale za to bardzo dobrzy w melanżach. Dejcie proszę pomysły!

odpowiedzi (141)

(✌ ゚ ∀ ゚)☞
    #mecz #pilkanozna #humorobrazkowy

odpowiedzi (7)