•  

Miałem już kilkanaście razy pokera w życiu, ale pierwszy raz królewskiego:

http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/20418833_D58B918A7C

Dałoby się z tego coś więcej wyciągnąć?

#poker #pokerhand

+: k...........n, l.........k +1 inny
    •  

Komentarz usunięty przez moderatora

+: l.........k
    •  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@Catmandoo: Z konwertera?
      Coś na boomplayerze nie działa?

•  

@Watherek: Ty byś sfoldował na początku? ;)

•  

@le_banana: o ile limp pre jeszcze da radę przełknąć, to bet na flopie za pota to jakaś padaka

•  

@Watherek: Krytykować każdy potrafi, ciekawi mnie więc, jak ty byś to zagrał, geniuszu?

•  

@le_banana: Po co te nieuprzejmości, Najoptymalniej zagrać jest tutaj fold pre. Co robisz w wypadku gdy preflop dostajesz rise np z buttona i same foldy?
      Jak już zdecydowałeś się betować flopa to rozumiem, że bet za pota jest po to aby zmusić przeciwnika do foldu? bo to na 100% nie jest value bet. I znowu co robisz w przypadku jak dostajesz akcje na flopie rise albo ktoś betuje przed Tobą ?

•  

@Watherek: Ok, no to teraz parę uwag ode mnie:

1. W tego typu turniejach mam sprawdzanie flopa na poziomie 15-20%. W większych MTT, jak mi idzie, czasami nawet 10-15%, zachodząc dość wysoko.
      2. To jest turniej turbo, za 5 minut miałbym blindy 50-100 i 10BB w stacku. Granie fold cały czas i raise tylko i wyłącznie z topowymi parami , albo coś w tym rodzaju nie zawsze się sprawdza, bo wielokrotnie czekałem 15-20 minut na dobrą kartę , tylko po to aby mi ktoś AA połamał.
      3. Stacki na stole były w miarę wyrównane i nie wiesz, jak grali inni. Nie było agresywnych graczy na stole,obserwowałem ich, stąd też starałem się szukać swojego spota, bo później mogło by być za późno. Zaryzykowałem ze słabszą kartą , no i mi doszło.
      4. Ok, wczesna pozycja, i limp, ale uważam, że trzymanie się sztywno zasad, które wszędzie nam wpajają ( zawsze rób raise, nigdy nie limpuj), nie zawsze ma sens, trzeba grać tak jak nam przeciwnik pozwala, i tak jak czuje się wdanym momencie grę.
      5. Co bym zrobił w przypadku, jakby ktoś wykonał raise przede mną, albo z buttona preflop? Nie było by mnie w tym rozdaniu, a limpem przy tym jednym zagraniu aż ta dużo nie straciłem.
      6.Raise na flopie, to nie był value bet, tylko bardziej blef i pytanie przeciwnika: czy masz może K? Jak widać, nie mieli ( sami limpowali. miałem na to duże szanse). Gdyby mnie przebili - moja strata, zaryzykowałem, skoro się w to wkopałem, no i się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale nie oszukujmy się, to turniej za 0,5 $, gram dla funu, tak więc jakby coś poszło w tym rozdaniu nie tak, aż bardzo bym się tym nie przejął

•  

@le_banana: Pytasz jak byśmy to zagrali, a jak ktoś Ci odpowiada to wyzywasz( ͡º ͜ʖ͡º) bez jaj. Błedy - limp pre, pot bet flop, brak betu na turn po dobrej karcie

•  

1. W tego typu turniejach mam sprawdzanie flopa na poziomie 15-20%. W większych MTT, jak mi idzie, czasami nawet 10-15%, zachodząc dość wysoko.
      2. To jest turniej turbo, za 5 minut miałbym blindy 50-100 i 10BB w stacku. Granie fold cały czas i raise tylko i wyłącznie z topowymi parami , albo coś w tym rodzaju nie zawsze się sprawdza, bo wielokrotnie czekałem 15-20 minut na dobrą kartę , tylko po to aby mi ktoś AA połamał.
      3. Stacki na stole były w miarę wyrównane i nie wiesz, jak grali inni. Nie było agresywnych graczy na stole,obserwowałem ich, stąd też starałem się szukać swojego spota, bo później mogło by być za późno. Zaryzykowałem ze słabszą kartą , no i mi doszło.
      4. Ok, wczesna pozycja, i limp, ale uważam, że trzymanie się sztywno zasad, które wszędzie nam wpajają ( zawsze rób raise, nigdy nie limpuj), nie zawsze ma sens, trzeba grać tak jak nam przeciwnik pozwala, i tak jak czuje się wdanym momencie grę.
      5. Co bym zrobił w przypadku, jakby ktoś wykonał raise przede mną, albo z buttona preflop? Nie było by mnie w tym rozdaniu, a limpem przy tym jednym zagraniu aż ta dużo nie straciłem.
      6.Raise na flopie, to nie był value bet, tylko bardziej blef i pytanie przeciwnika: czy masz może K? Jak widać, nie mieli ( sami limpowali. miałem na to duże szanse). Gdyby mnie przebili - moja strata, zaryzykowałem, skoro się w to wkopałem, no i się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@le_banana: chłopie, niektórzy tu grają już trochę w pokera i uwierz, to jest tak czy siak fold pre xD

•  

@le_banana: postflop: cbet 55%, turn wsadzasz na tej damie overbeta all in i zgarniasz całe value

•  

@le_banana: a przynajmniej w mtt tak byś to rozegrał

•  

@w1Lku: @Magik_Antonio: @Watherek: Dzięki wszystkim za opinie i sorki Watherek, jeżeli poczułeś sie urażony, bo napisałem o jedno słowo za dużo. Nie taki był mój zamiar.

Ale rozumiem wasz punkt widzenia, z tej pozycji pasuje zazwyczaj pasuję lepsze ręce, tutaj akurat callnąłem, fuksiarsko weszło, nastęnym razem mogę nie mieć takiego szczęcia.

Do kolejnego królewskego pokera ( ͡° ͜ʖ ͡°)