Wpis z mikrobloga

183472 - 201 = 183271

Dwie setki wpadły. Trochę spontaniczny wyjazd. Miałem półtora tygodnia przerwy od jeżdżenia, więc stwierdziłem, że trzeba wykorzystać dobrą pogodę bo cieplej to już raczej się nie będzie robić. Wybrałem prostą trasę na Puszczę Niepołomicką. Ostatnio wyszło mi 120km więc dodałem sobie pętlę w kierunku Bochni i liczyłem, że będzie 150km na powrotnym wjeździe do Krakowa. Coś jednak pokręciłem, bo wyszło tylko 110 ¯_(ツ)_/¯
Pierwsza setka spoko, ale powoli robiłem się głodny więc dzięki rekomendacji @wspodnicynamtb zjadłem tortillę w Jadze. Okazało się, że to pokrojony kotlet z kurczaka zawinięty we wrapa. Mimo wszystko było smaczne. Niestety dość długo czekałem na zamówienie, dlatego musiałem się od nowa rozgrzewać. Przez 15km trochę w udach piekło.
Posiłek dał mi kopa, ale nie na długo. Nie wiem jak #drozdzowkarze dajecie radę na tych swoich bułeczkach. Miałem ze sobą chałwę i batony musli, ale to jest dobra przekąska na krótkie trasy. Chałwa jest za słodka, a batony mdłe. Byłem głodny, ale nie mogłem się zmusić żeby zjeść coś z tych pierdółek.
Nogi kręciły, ale dopadło mnie ogólne uczucie zmęczenia. Miałem jeszcze 60km do przejechania, a w głowie tylko dwie myśli: zjeść coś albo odpuścić. Zdecydowałem się zawrócić, ale nie do mieszkania tylko po coś na ząb. Miałem mega ochotę na makaron z budy przy płytach na Miasteczku AGH, ale nie wiedziałem czy mają w wakacje otwarte. Uderzyłem na food trucki. Makaronu niestety nie mieli. Wziąłem frytki belgijskie. Mocno przeciętne moim zdaniem. Na szczęście wystarczyło, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.
Gdzieś tam na trasie przydupcyłem jeszcze w dziurę i chyba wyłapałem bicie góra-dół na przednim kole. Dętka na szczęście wytrzymała. Jutro się zastanowię czy próbować to samemu wyciągać czy oddać do serwisu.

na koniec zdjęcie pamiątkowe. Zielony mostek fajny, bo linowy. Trochę się buja podczas przechodzenia.

W tym tygodniu to już 201km!
#rowerowyrownik #100km #200km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz recc - 183472 - 201 = 183271

Dwie setki wpadły. Trochę spontaniczny wyjazd. Miałem...
źródło: comment_wZaYw6znqwIU5oeoKbOVqjathAGg5qBt.jpg
  • 4