Wpis z mikrobloga

  • 259
Z fb
"Jak rodzice-buraki wychowują dzieci-buraki:

Dziś na ul. Rozbrat był wypadek. Motor miał numery z lubelskiego. Nie dosłyszałam pytania dziecka, usłyszałam natomiast na swoje nieszczęście odpowiedź tatusia: "To są słoiki. Przyjeżdżają tu, ale rejestrują motory tam gdzie mieszka ich mamusia". #!$%@?. Od dziecka uczyć pogardy..."
#warszawa #sloiki #warszafka
  • 32
@Pol753 w większości przypadków taka jest smutna prawda niestety . Podatków tu nie płacą,auta porejestrowane na wioskach bo taniej, a infrastrukturę w Warszawie buduje się na kredyt. Idziesz szukać pracy a tam pięciu słojów którzy za połowę tego będą pracować i on się czuje ,rozumiesz , jakby Pana Boga za nogi złapał,a tu musisz albo zgodzić się na #!$%@? pensję , albo wypad. Jak mamy się nie #!$%@?ć na element napływowy?
@AliShaheedMuhammad tak, ja tak to widzę właśnie. Podam ci przykład z mojego zakładu pracy, w zeszłym roku wprowadzono nowy układ zbiorowy, obiecywano nam super premie i w ogóle ah i oh, w tym roku okazało się to #!$%@? warte, realnie odebrano mi około 600 zł miesięcznie , gdy prawda wyszła na jaw, ludzie chcieli strajk generalny urządzić, i co? Ponad połowa ludzi powiedziała że im to nie przeszkadza, bo oni potrzebują tylko
w większości przypadków taka jest smutna prawda niestety . Podatków tu nie płacą,auta porejestrowane na wioskach bo taniej, a infrastrukturę w Warszawie buduje się na kredyt. Idziesz szukać pracy a tam pięciu słojów którzy za połowę tego będą pracować i on się czuje ,rozumiesz , jakby Pana Boga za nogi złapał,a tu musisz albo zgodzić się na #!$%@? pensję , albo wypad. Jak mamy się nie #!$%@?ć na element napływowy?


@Kick_Ass: