Wpis z mikrobloga

@SOLGAZ: Nie pytam Was czy warto dopłacić, bo znam Waszą odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi mi raczej o opinie "z życia wzięte" i z uwagi, że to nie mój budżet, tylko rodziców wolałbym nie przekraczać limitu :)
@DzikiKondor: kuchnie 2w1 to słaba sprawa jeśli chodzi o estetyke kuchni, no i kwestia brudu za kuchenką później.

też chciałem dać 1,5k na indukcje, ale jak się przeszedłem po sklepach to płyty z podobnymi funkcjami co solgaz były może o stówkę tańsze. ostatecznie wybrałem #solgaz bo to chyba najładniejsza płyta jaką widziałem, firma ze zdrowymi zasadami więc nie obawiam się problemów z serwisem no i też miało znaczenie, że to polski
@jmwaj: Ok, to kupię płytę i piekarnik oddzielnie, co do płyty to niestety to nie jest różnica 100 tylko 500zł ;/

@SOLGAZ Jakimi parametrami (poza strefami grzewczymi) płyta SOLGAZ góruje nad Electroluxem którego podałem wcześniej? Ile dajecie gwarancji, standardowe 2 lata? Czy jak podłączyłbym Waszą płytę tylko pod jedną fazę to nie będzie miała pogorszonych parametrów?
@DzikiKondor: to po kolei:
1. Jakością wykonania, to czuć na żywo. Design. Opieka nad klientem :)
2. Tak
3. Podpięcie na jedną fazę zmienia tylko maksymalną moc boostera (ten będzie delikatnie wolniejszy, ale nieznacznie). Reszta będzie działała tak jak na 400V.
@DzikiKondor: jakbym kupował dla rodziców to pewnie też bym nie przekonał bo wiadomo cena, i jeszcze nie wiem skąd przekonanie, że wyprodukowane w polsce = sprzęt awaryjny
@Randy_Marsh: Jakich funkcji jej brakuje? Pytam serio, bo nie widzę.

@jmwaj: Nie uważam, że wyprodukowane w Polsce = sprzęt awaryjny. Wręcz przeciwnie, lubię Polskie produkty i staram się je zwykle wybierać, ale nie za wszelką cenę. A gwarancję lepiej zawsze mieć niż nie mieć, co by to nie było :)
@DzikiKondor: Electrolux produkuje jedne z najlepszych piekarników. O gwarancję też się nie musisz martwić. Prze tyle lat działalności w Polsce mają serwis praktycznie w każdej miejscowości.

Eletrolux z tego co widzę to nie ma połowy funkcji tej indukcji od Solgazu.


@Randy_Marsh: Nie chcę się czepiać ale jakich funkcji nie ma Electrolux.