Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie wkurza na rodzinnych
spotkaniach? Ciotki. Wódka na stole, pijemy z wujkami, wszyscy weseli, i co z tego, jak ciotki po paru godzinach, gdy można jeszcze siedzieć, zaczynają gdekać do wujków:
- jedziemy już jedziemy
- nie pijesz juz więcej
Wszczynają awantury prawie.
Itd.
No i wujkowie odpadają po kolei i nie ma z kim pić.

#polskiedomy #alkohol #picie #impreza #rodzina #gorzkiezale
Pobierz wujeklistonosza - Wiecie co mnie wkurza na rodzinnych
 spotkaniach? Ciotki. Wódka na ...
źródło: comment_NEMq75dIdm9lD1UO4yJQYWXsZ70rEQZW.jpg
  • 24
@wujeklistonosza: #!$%@?.jpg
A najgorsze jest jak ciotki też piją bo jakaś większa impreza, przesadzą z alko i zaczynają #!$%@?ć jakieś głupoty, to jak wujo zwróci uwagę to "hurr durr ty lepiej patrz na siebie bo ile już tej wódki wypił, a mu tu z Grażynko tylko winko". No może i tak, tylko wujek Janusz wytrenowany w łojeniu wódy, 100 kilo żywej wagi się trzyma całkiem dobrze po flaszce, a Halinka to
@wujeklistonosza: u mnie też to samo zawsze, baby jarmolą nad uchem, psując całą imprezę i przez to czasami robi się awantura mimo że sobie pijemy i śmieszkujemy, nikt patologii nie robi, a baby siedzą jak na szpilkach. Dorosłe chłopy, jak ktoś przesadzi to się go wrzuci do auta i odwiezie do domu, nie ma problemu. Zresztą nikt nie wali codziennie tylko raz albo dwa razy w roku się spotkamy jak jest
@SScherzo heh no tak ;-) z tym, że muzułmanie chyba bardziej przestrzegają zasad swojej wiary, nie mówiąc już o tym, że w części krajów alkohol jest zakazany całkowicie