Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale ale nie mogę sobie poradzić jaki jestem zły więc jeśli ktoś nie chce tego czytać to niech scrolluje dalej, a mi przynajmniej trochę ulży.

Generalnie studia #!$%@?ły mnie już od jakiegoś czasu i zdawałem sobie sprawę, że są niesprawiedliwe, ale dzisiaj to przeszło wszelkie granice. Mieliśmy zaliczenie semestru i w grupie w której byłem nikt praktycznie nic nie zrobił. Wszystko musiałem zrobić ja, bo inaczej po prostu by nas wywalili. Za rozsądne pieniądze dużo pomógł mi w zakresie programowania mirek @DiKey, który okazał się bardzo fajnym człowiekiem i dziękuję mu za to, że poświęcił mi czas :)
Ale dzisiaj po egzaminie okazało się, że ja dostałem niższą ocenę niż osoby w mojej grupie. Oni po prostu przeczytali dokumentację, którą sam przygotowałem, a sami nie posiadali wiedzy praktycznie żadnej.
Jestem potwornie wściekły, bo mimo, że to tylko głupia ocena to i tak wyszedłem na debila i odebrało mi to ochotę do jakiekolwiek dalszej nauki.

#studbaza ##!$%@?
  • 1
@bamsebjorn: dużo Ci zapłacił za reklamę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję za ciepłe słowo :)
A co do studiów to tak już niestety jest, zwłaszcza w pracach grupowych... Prowadzący nie ma możliwości dokładnej weryfikacji kto co zrobił i jaką ma wiedzę. Najbliżej sprawiedliwości w takiej sytuacji jest danie każdemu takiej samej oceny, a tutaj postanowił was ocenić wyłącznie po krótkiej prezentacji, więc rozumiem Twoją frustrację. Jeśli zależy