Wpis z mikrobloga

Mireczki czy tylko mnie #!$%@? jak ludzie narzekający na manipulacje w mediach głównego nurtu starają się manipulować w mediach podobnego zasięgu - może i większego, jakim są portale społecznościowe (Facebook, twitter, itd.) Mówię tutaj głównie o przedstawicielach wolnościowych partii (Korwin, Berkowicz, Wipler). Dzisiaj natrafiłem na taki wpis Berkowicza, który to mój znajomy skomentował, że rzeczywiście w Warszawie to gówno jest XD. To nic, że na zdjęciu mamy przedstawioną najbardziej rozwiniętą część Singapuru i słabszą część Warszawy (de facto bardzo małą powierzchnie). Tak, jesteśmy krajem postkomunistycznym, ale myśle, że Warszawa jest najlepszym przykładem na to jak się po '89 roku rozwijamy/rozwinęliśmy. NIE NIE TO SOCJALIZM WAS NISZCZY, DAJCIE NAM WŁADZE A W DWA LATA ZROBIMY WAM SINGAPUR Z WARSZAWY XD Hipokryzja mocno, oby zawsze było mniej niż 5%.

#4konserwy #neuropa #kapitalizm #warszawa #korwin

#polityka
Pobierz soronprfbs - Mireczki czy tylko mnie #!$%@? jak ludzie narzekający na manipulacje w m...
źródło: comment_Dx608hOVi0OoVpebw3VHfWsn0rzPfKDq.jpg
  • 20
@soronprfbs: przecież Wiplerowi i Korwino nie chodzi o to żeby władzę objąć tylko żeby się turlać po tym progu nic więcej. Wipler kiedyś pracował w kopro wie jak się chajs zarobić na kucach (napoje/była jeszcze jakieś parówki xD czy #!$%@? tam jeszcze) odwali co pewien czas imbe dostanie hajs za przyjście do studia/czasem pojeździ po polsce za co też ma chajs i się kręci życie. Ile on dostał w tych wyborach
Poza tym w Singapurze panuje kapitalizm państwowy, coś rażąco sprzecznego z korwinistycznymi bajkami.


@koroluk: Weź się #!$%@? zamknij naprawdę dość mam twoich bzdur. Każde dziecko już w przedszkolu wie, że Singapur jest razem z Hong Kongiem jednym z najbardziej zgodnych z korwinistycznymi bajkami krajem na świecie. Tylko @koroluk nie wie. Naprawdę, przestań #!$%@?ć i usuń konto.

@soronprfbs: Ty też #!$%@?. To tylko kawałek #!$%@? obrazka, który nie ma za zadanie
@Jah00: Wiedziałem, że w końcu jakiś kuc przyjdzie bronić chorej korwinowskiej logiki. Widzę, że nie jesteś człowiekiem zbyt inteligentnym pisząc te bzdury (np. że Singapur jest zgodny z polityką Korwina), to śmieszne. Kolego poczytaj więcej na ten temat, a nie żyj tylko korwinowskimi bzdurami. Naucz się sam myśleć, albo chociaż nie ośmieszaj się publicznie pisząc takie rzeczy. Pozdrawiam :D
@soronprfbs: Oj dzieciaku tu nawet nie o logikę chodzi, tylko o podstawowe fakty. Wystarczy wspomnieć, że Singapur jest od lat w czołówce indeksu wolności gospodarczej i już zostałeś doszczętnie zaorany. Przepraszam, ale nie mam czasu dyskutować z debilami.