•  

  Chuju, co przerysowałeś mi drzwi samochodu na parkingu i spierdoliłeś jak gdyby nigdy nic, wiedz że monitoring wszystko nagrał. Oby spadł ci na maskę deszcz gwoździ!

  •  

   @malox: stawiam że monitoring ch*ja nagrał, bo inaczej już byłbyś na pałach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @malox: I tak nie dadzą tobie nagrania( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @malox: miesiąc temu, po dwóch dniach od zdarzenia, zauważyłem wgniecenie z zarysowaniami na błotniku. Przejrzałem historyczne nagrania z rejestratora i znalazłem numery białego auta, które parkowało obok mojego samochodu. Auto służbowe, oklejone. Zadzwoniłem do firmy, poprosiłem o połączenie z obsługą floty. Pan skontaktował się z panią, która jeździ tym samochodem. Pani stwierdziła, że ona w sumie to nie zauważyła, jest zakręcona itd, ale się przyznaje (wgniecenie na 1cm, musiała zauważyć, zwłaszcza, że zahaczyła przodem). Kasa z ubezpieczenia jest już na koncie. Po jakimś czasie znalazłem jej auto na parkingu osiedlowym - przyrysowany błotnik i lampa...

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  A będzie tak...
  #wybory #piesel #heheszki

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Chętnie zagłosowałbym na partię która zamieniłaby 500+ na 500- czyli ulgę podatkową dla ludzi pracujących w związku z posiadaniem dzieci. Dla jednego z rodziców na przykład, żeby nie dostali podwójnie.

  Plusy:
  - ludzie (normalni) mieliby o 500zł większą wypłatę.
  - patusy i nieroby mieliby gówno
  - trzask pękających dup tych drugich byłby melodią dla moich uszu
  - ja jako pracujący antynatalista miałbym mniejszy ból dupy o finansowanie patologicznych kaszojadów i nie musiałbym kombinować z jakimiś spermiarskimi gównostronkami typu mirabelki.online żeby dorobić na galopującą inflację.

  Minusy:
  - nie widzę

  #wybory #niepopularnaopinia
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)

 • avatar

  Co za zj***ny system...
  Pis: 43.6% - 239 miejsc
  Reszta: 55,3% - 221 miejsc
  (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  #wybory

  odpowiedzi (37)