•  

Chuju, co przerysowałeś mi drzwi samochodu na parkingu i spierdoliłeś jak gdyby nigdy nic, wiedz że monitoring wszystko nagrał. Oby spadł ci na maskę deszcz gwoździ!

•  

@malox: stawiam że monitoring ch*ja nagrał, bo inaczej już byłbyś na pałach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@malox: I tak nie dadzą tobie nagrania( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@malox: miesiąc temu, po dwóch dniach od zdarzenia, zauważyłem wgniecenie z zarysowaniami na błotniku. Przejrzałem historyczne nagrania z rejestratora i znalazłem numery białego auta, które parkowało obok mojego samochodu. Auto służbowe, oklejone. Zadzwoniłem do firmy, poprosiłem o połączenie z obsługą floty. Pan skontaktował się z panią, która jeździ tym samochodem. Pani stwierdziła, że ona w sumie to nie zauważyła, jest zakręcona itd, ale się przyznaje (wgniecenie na 1cm, musiała zauważyć, zwłaszcza, że zahaczyła przodem). Kasa z ubezpieczenia jest już na koncie. Po jakimś czasie znalazłem jej auto na parkingu osiedlowym - przyrysowany błotnik i lampa...

Gorące dyskusje ostatnie 12h

A będzie tak...
    #wybory #piesel #heheszki

odpowiedzi (15)

Chętnie zagłosowałbym na partię która zamieniłaby 500+ na 500- czyli ulgę podatkową dla ludzi pracujących w związku z posiadaniem dzieci. Dla jednego z rodziców na przykład, żeby nie dostali podwójnie.

Plusy:
    - ludzie (normalni) mieliby o 500zł większą wypłatę.
    - patusy i nieroby mieliby gówno
    - trzask pękających dup tych drugich byłby melodią dla moich uszu
    - ja jako pracujący antynatalista miałbym mniejszy ból dupy o finansowanie patologicznych kaszojadów i nie musiałbym kombinować z jakimiś spermiarskimi gównostronkami typu mirabelki.online żeby dorobić na galopującą inflację.

Minusy:
    - nie widzę

#wybory #niepopularnaopinia
    pokaż całość

odpowiedzi (70)

Co za zj***ny system...
    Pis: 43.6% - 239 miejsc
    Reszta: 55,3% - 221 miejsc
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻
    #wybory

odpowiedzi (37)