•  

#sport #pomysl #wykopnasportowo #bieganie #kolarstwo #wykop #pytanie #wykopki

Co wy na to aby wykop miał własnych sportowców, na początek tylko rowerzystów i biegaczy, wykopowi graficy zrobią projekty strojów a zakupi się to ze zrzutki (wykopefekt) i ci co się zgłoszą będą musieli w to się ubierać wszędzie gdzie będą startowali w danym roku. Ewentualnie to wykop sam zrobi te stroje i będzie je sprzedawać tak jak to robi ze zwykłymi koszulkami. Czy niektórzy nie czuli by dumy reprezentując tak dużą społeczność?

Zakładam że taki pomysł już kiedyś padł ale szybko zgasł z różnych powodów, także rzucam hasło, jak są chętni to można przedyskutować temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler A może to już istnieje i tylko ja nic o tym nie wiem?

•  

@rbk17:
      W sensie, że będzie wybór -- albo ban albo chodzisz w takiej koszulce?
      To ja już wolałbym perma.

•  

@rbk17: szczerze Ci powiem, wstyd się przyznawać, że ma się tutaj konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@rbk17: jak najbardziej na tak jestem :) proponuje żeby top 1 rowerowego równika po każdej edycji dostawał odpowiednia koszulkę gdzie będzie napisane co ten delikwent zrobił
      wołam @metaxy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

W sensie, że będzie wybór -- albo ban albo chodzisz w takiej koszulce?
      To ja już wolałbym perma.

@Polinik: no myślę że zarówno biegacze jak i rowerzyści uwielbiają się chwalić swoimi zdjęciami w internecie więc samowolnie wrzucali by tu galerie z zawodów dla plusów czy rozgłosu.

•  

@rbk17: na zawody mam koszulkę teamową, ale treningowo to może bym nawet kupił tak to pinsienciu złoty. Jakby doszło do skutku to wołaj.

•  

@rbk17: na biało? co to dzienny? #tylkonocny

•  

@rbk17: i od razu z nadrukowanym numerem startowym 2137 eh

•  

@rbk17: No nie wiem. Społeczność wykopu może być różnie postrzegana, często negatywnie, więc nie wiem, czy ktoś chciałby w takiej koszulce chodzić.

pokaż spoiler Ja osobiście nic z logiem wykopu bym na wyjście nie założył ;d

+: iroos
    •  

na zawody mam koszulkę, ale treningowo to może bym nawet kupił tak to pinsienciu złoty. Jakby doszło do skutku to wołaj.

@mkarweta: również bym mógł tylko treningowo bo biegam dla swojej gminy, ale jest wielu sportowców bez przynależności.

na biało? co to dzienny? #tylkonocny

@masash: ciekawy pomysł- czarne zawsze się rzuca w oczy.

No nie wiem. Społeczność wykopu może być różnie postrzegana, często negatywnie, więc nie wiem, czy ktoś chciałby w takiej koszulce chodzić.

@Zwanek: ja jestem z kategorii ludzi "niech ktoś tylko mi zwróci uwagę" - a chwaliłbym się byciem wykopkiem wszędzie i bez żadnych oporów, ludzie z dystansem i poczuciem humoru nie irytują się o byle co. A zawistni ponuracy niech spadają na szczaw.

•  

@rbk17: Tak w ogóle jak to ma wypalić to trzeba zaangażować @wspodnicynamtb w projektowanie i produkcję. Taka koszulka rowerowa kosztuje 250 zł jak ma być dobra. Dalej musisz do @m__b uderzyć o sponsoring by cenę za sztukę zbić do co najmniej do 99 zł, a najlepiej do symbolicznych 50 zł z przesyłką. Jak mamy reklamować wypok to takie coś musi być za "darmo".

•  

@rbk17: Ale mi nie chodzi o wstyd, czy coś, a o to, że niektórzy po prostu nie chcą być utożsamiani z pewnymi postawami, które w oczach wielu wykop reprezentuje.
      Jak ktoś będzie chciał to nosić, nie widzę problemu. Nie wróżę jednak całej tej akcji sukcesu.

•  

@rbk17: zrob taga lub znalezisko

•  

na biało?

@masash: i spodenki do kompletu (i wchodzę ja, cały na biało...)

wykopowi graficy zrobią

@rbk17: no to udał Ci się żart :)

•  

@rbk17: wołej z updatem

•  

@ZisheBreitbart: dobry pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@rbk17: wykop nie potrzebuje antyreklamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@rbk17: kolejna rzecz za którą będzie można dostać wpierdol na dworze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@masash: w nocnej się ugotujesz w słoneczny dzień

•  

@lukglo86: całe lato jeżdżę na czarno i ani razu mi nie było za gorąco. 30*C w słońcu, trasy po 100 - 200 km

pokaż spoiler http://i.imgur.com/PQXTpBl.jpg

+: michnic
    •  

kolejna rzecz za którą będzie można dostać wpierdol na dworze

@Fracha: prędzej się dostanie za napis "Warszawa" także to żaden problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@masash: na rowerze, gdzie rozwijasz większe prędkości może to i nie robi różnicy. Spróbuj przebiec 50km w czarnej koszulce w dzień taki jak mamy dzisiaj

•  

Dobra to zrobię jeszcze dzisiaj znalezisko i wtedy zobaczymy jakie jest zainteresowanie. Zaznaczam że nie chodzi mi tu o jakieś wypromowanie się na wykopie - jakby ktoś inny chciał to poprowadzić to też będę się cieszył, najważniejsze aby sprzedaż takich koszulek ruszyła i trwała. Niech ludzie bez przynależności mają szansę do czegoś dołączyć. Trochę to jak Radio Maryja tyle że tu będzie się robić coś naprawdę wartościowego.

•  

@rbk17: Świetny pomysł.

•  

@rbk17: wolę znowu się skuczyć niż założyć taką koszulkę. To jak wielki transparent ,,jestem spierdoliną" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@rbk17 @rbk17: Wiele było pomysłów aby wystąpić z czymś z wykopu w życiu realnym i nigdy się to nie udawało. Nawet jeżeli to wypali to po krótkim czasie padnie. Niestety takie są realia i tego nie zmienisz.

Wiele osób wstydzi się przyznawać że ma tu konto co mnie w sumie nie dziwi. Wykop wsrod wykopowiczow jest w miarę ok, są spierdoxy i luźni ludzie. Niestety wykop poza tą społecznością jest źle kojarzony, wykop ma swój humor i aby go zrozumieć, trzeba być jednym z nas. Właśnie ten nasz humor płoszy ludzi którzy początkowo próbuja się tu zaklimatyzowac.

Oczywiście to tylko moja opinia, która może mijac się z prawdą. Tak czy inaczej kibicuje, choć sam bym takiej nie założył. Ale to dlatego, że interesuje mnie opinia innych ludzi (co jest oczywiście złe) i nie potrafię mieć wyjebane na opinie innych. Masło maślane, wiem :P

Btw napis wykop na tym niebieskim tle źle wypadnie na koszulce. W sensie to tło, ten prostokąt..

•  

@rbk17: zgłaszam swoją kandydaturę na selekcjonera reprezentacji Wykopu w piłce nożnej!

•  

@rbk17: biegałbym

•  

@rbk17: zgłaszam swoją kandydaturę na selekcjonera reprezentacji Wykopu w piłce nożnej!

jak są inne sporty to jeszcze lepiej.

•  

@rbk17: lol, przyznawać się przed ludźmi, że się ma tutaj konto xD Dziękuję postoję. Jeszcze zwykły bawełniany t-shirt ujdzie bo można go nosić w piwnicy gdzie nikt nie widzi a mame nie wie co to wypok, ale między ludzi w czymś takim to nie bardzo

•  

@rbk17: ja bym chciał taką koszulkę z swoim loginem

+: rbk17
    •  

@rbk17: rzuć okiem na projekt z #reddit :) tam już dawno mają swoje

edit; oczywiście jest to jedna z wielu zaprojektowanych koszulek

źródło: i.imgur.com

•  

lol, przyznawać się przed ludźmi, że się ma tutaj konto xD Dziękuję postoję. Jeszcze zwykły bawełniany t-shirt ujdzie bo można go nosić w piwnicy gdzie nikt nie widzi a mame nie wie co to wypok, ale między ludzi w czymś takim to nie bardzo

@kaifasz: lol byłbyś w szoku jakbyś zobaczył jak mało ludzi by wiedziało co to wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja bym chciał taką koszulkę z swoim loginem

@GryfnySzac: tak to byłby świetny pomysł, tyle że mi groziło by srogie manto za paczkofobię bo kilku nawet mi osobiście groziło ale to pewnie tylko Warszawa gdzie jestem raz w roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@rbk17: zwykle jak wspomne o wykopie to w odpowiedzi słyszę "a to ten portal z głupotami?". Ja dziękuję ale w to nie wchodzę.

•  
      frez via MirkoWP

0

@rbk17: Wstydziłbym się nawet na chacie w tym chodzić a co dopiero biegać

•  

Dalej musisz do @m__b uderzyć o sponsoring

@masash: Poważnie? Jak Administracja nawet nie wspierała czegoś tak ciekawego jak Wykopoczta, w której udział brały setki osób więc co dopiero tutaj. Co jak co ale tutaj można liczćc tylko na siebie. To nie Reddit.

A co do koszulek to ja bym się wstydził pokazywać w czymś z logo wykopu. Ten portal dalej kojarzy się z upośledzeniem umysłowym.

+: Traviu
    •  

@rbk17: Wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

lol byłbyś w szoku jakbyś zobaczył jak mało ludzi by wiedziało co to wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@rbk17: Tym gorzej. Sprawdzili by potem co to takiego i wypok kojarzyłby im się ze mną ;p

•  

Tym gorzej. Sprawdzili by potem co to takiego i wypok kojarzyłby im się ze mną ;p

@kaifasz: dopuściłeś się czegoś gorszego ode mnie?! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

•  

@rbk17: Szczerze mówiąc to nie wiem czy jest bardziej wkurwiająca grupa niż rowerzyści na wykopie

•  

@rbk17: Biały na MTB się kurewsko brudzi.
      Jak szukasz producenta to zagadaj do łódzkiego top-printa, mimo że nie są bardzo znani to mają świetne i bardzo tanie ciuchy, zjeździłem ich 3 komplety, pewnie z 30-40 tys km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Tylko no tak z 15 osób to minimum by trzeba było. Jak u nich braliśmy to komplet 3 cz. (letnie+cienka bluza) wychodził za chyba nieco ponad 200zł, więc tanizna.

Ja bym chętnie kupił i jeździł w tym.

•  

kolejna rzecz za którą będzie można dostać wpierdol na dworze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Fracha: a na polu?

•  

@sargento: nie wiem, nie mieszkam w Łodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Fracha: w mieście Łodzi się tak nie mówi.

•  

@rbk17: Powiem szczerze , jeśli byłaby koszulka rowerowa (szosowa) robiona z prawdziwego zdarzenia to jestem bardzo na tak :)
      Np u mnie w mieścinie można wspomóc lokalną firmę która robi bardzo dobre stroje
      http://www.danielo.pl/ Nie wiem czy tak można reklamować, najwyżej dostanę warna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@rbk17: Zainteresowany, jakby co to wołaj :)

•  

@rbk17 mogłabym w tym chodzić na sabat.