Wpis z mikrobloga

Siema Mirki.

Z uwagi że niedługo kończę 16 lat postanowiłem urządzić imprezę w stylu Sweet Sixteen.

Niestety jak wiadomo w Polsce gorzej niż w obsranym chlewie i prawko na prawdziwy samochód będę mógł zrobić dopiero za dwa lata, więc nie dostanę fury od rodziców. Żeby mi to wynagrodzić starzy dają mi właściwie nieograniczony budżet na zorganizowanie imprezy.
Mam już wynajęty najlepszy klub w mieście (wiecie który) i zorganizowane najładniejsze dziewczyny do eskorty (te od szejków). Zagrają najlepsi raperzy -Taco Hemingway (szlugi i kalafiory, czaicie), Żabson itp.
Zaproszeni są też niebylejacy celebryci m.in: Piotr Kaszubowski (najmłodszy polski milioner), Marta Linkewicz (akrobatka ( ͡° ͜ʖ ͡°)), Gimper, Krystek brat Pudziana.
Ogólnie wszystko na wypasie ale chciałbym żeby ta impreza była wyjątkowa. Żeby każdy wiedział że to urodziny kogoś naprawdę ważnego, a nie jakiegoś syna byłego ministra albo innej łachudry. W związku z tym potrzebuję wyjątkowych atrakcji. Narazie mam już obcykanego tatuażystę żeby goście mogli walnać sobie coś małego np. logo LV albo znaczek Polski Walczącej.
Myślałem też o tygrysie w pozłacanej klatce ale żadne zoo nie chce mi go wynająć. Muszę podzwonić jeszcze po cyrkach.

I tu mam prośbę do was. Pomóżcie wykombinować coś od czego gościom opadnie szczęk.

Przy okazji zrobię małe #rozdajo i autora najlepszego pomysłu nagrodzę wejściowką VIP na moją imprezę, w ramach ktorej dostanie lożę i całonocne towarzystwo hostessy.
  • 11