Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wczoraj rano, do drzwi zapukała policja. Pytali czy ktoś coś widział, bo znaleźli martwego chłopaka w samochodzie. Patrzę przez okno, faktycznie stoi auto, nie widziałem go wcześniej, pewnie przyjechał w nocy. Popełnił samobójstwo, prawdopodobnie miał w aucie odkręconą butlę z gazem, zostawił list. Przez cały dzień obserwowałem akcję, dla mnie to szok, że coś takiego stało się praktycznie pod moim oknem. Wszędzie cisza, w internecie żadnego artykułu na ten temat. Smutne to. Podejrzewam, że gdyby była to jakaś dziewczyna to wszędzie by o tym trąbili i opisywali cały jej dramat. A tak to tylko jakiś młody chłopak posunął się do czegoś takiego, kogo to obchodzi... #pieklomezczyzn #samobojstwo #depresja #przegryw pokaż całość

odpowiedzi (32)

Siedzę w pracy na kiblu i prawie płacze.Jeśli tak ma wyglądać reszta mojego życia to nie wiem co będzie.

odpowiedzi (70)

Jechałem dzisiaj se rowerem na wycieczkę i jak przejeżdżałem przez jakąś budowę to złapałem gumę. Nagle patrzę, a w moją stronę wychodzi ogromny dzik, zesrałem się niemożebnie bo wiedziałem że mu nie ucieknę na flaku, już mam rzucać rower i lecieć pieszo, a on do mnie krzyczy "spoko ziomeczku, nie uciekaj, akurat mam tutaj pompeczkę i łatki, zaraz ogarniemy temat".

Powiedzieć, że jestem zdziwiony to mało, ale typ mi wszystko ogarnął, powiedział że ma na imię Janusz i tu dorabia po godzinach w lesie. Polecam Janusza zawadiakę.

Udało mi się nagrać go przy pracy, załączam nagranie.

#bandajanusza #tworczoscwlasna #ryhuszki #pdk #2137
    pokaż całość

odpowiedzi (18)