Wpis z mikrobloga

Coś ty o mnie napisał, ty diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu? Wiedz, że opuściłem Sicz Zaporoską po najlepszym treningu, po czym brałem udział w grabieżach w Chanacie Krymskim i mam ponad 300 zabitych janczarów na koncie. Jestem doskonale przeszkolony w zabijaniu jeży gołą dupą i jestem najznamienityszym Kozakiem w całej Hetmańszczyźnie.
Jesteś dla mnie po prostu kolejnym Tatarem. Zmiotę cię, #!$%@? ty kotu, z precyzją nie widzianą na tych ziemiach i wodach, bacz na moje słowa. Myślisz, kucharzu ty babiloński, że ujdzie ci płazem posyłanie nam tych słów przez Morze Czarne? Błąd, macedoński kołodzieju. Gdy to czytasz siatka moich plastunów na całej ziemi i pod ziemią namierza twoją kryjówkę, więc szykuj swoją dupę na jesień średniowiecza, piwowarze jerozolimski. Jesteś już #!$%@? martwy, kozojebcu aleksandryjski.
Mogę w tej chwili być gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota moge cię #!$%@?ć na jeden z siedmiuset sposobów, a i to tylko moim #!$%@? zagiętym. Poza doskonałym przeszkoleniu w walce zagiętym #!$%@?, mam dostęp do całego arsenału Rzeczpospolitej Obojga Narodoów i użyję go aby zmieść twoją żałosną dupę z powierzchni tego kontynentu, świniopasie Wielkiego i Małego Egiptu.
Gdybyś tylko wiedział, szatańskiego węża potomku, co ściagasz na siebie swoim "przełaskawym" ultimatum to może powstrzymałbyś skrybów. Ale nie wiedziałeś, ani nie powstrzymałeś i teraz będziesz zjadać czarcie gówno. Jesteś martwy, świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, #!$%@? twoja mać!
Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami

#pasta #heheszki Po więcej zapraszam na Pastwisko
Pobierz ColorAlfons - Coś ty o mnie napisał, ty diable turecki, przeklętego diabła bracie i t...
źródło: comment_oi82LdrV2vdZo3WhTQlGYl3H0P3yKxzq.jpg
  • 1