•  

Chciałbym pominąć kontekst polityczny tego zdjęcia, jeśli to możliwe.

https://www.facebook.com/IamAChristianPL/photos/a.1478502725813077.1073741828.1478476852482331/1648715878791760/?type=3&theater

Gość wrzucił swoje zdjęcie z bronią, dzieckiem i obrazem Jezusa Miłosiernego. Niektóre z komentarzy:

Jezus, broń i ta mała dziewczynka... zgroza. To tatuś czy brat? I tak wygląda chrześcijanin? Kiedy oni ukradli sobie Jezusa, który nie chciał rzucać kamieniem? Żal mi tej dziewczynki.

Proszę zróbmy prtsc i poślijmy dokument do opieki społecznej niech ratuje to dziecko.

Pozujesz przy symbolu wiary z bronią. Myślałem że takie rzeczy to tylko na bliskim wschodzie. Niestety, tutaj też niektórzy nie rozumieją że religii nie powinno się łączyć z militariami bo nigdy nie wychodzi z tego nic dobrego. A kraj ponoć cywilizowany... <w tle słuchać chichot historii>

Nie rozumiem w tle Jezus mówiący o miłości itp. i narzędzie do zabijania w postaci broni - nie rozumiem.

To tak jak by Kurwe postawić na tle kościoła/krzyża i nad wszystkim szyld z napisem kobieta cnotliwa/bogobojna.

Takie scierwa powinno sie odrazu utylizowac, dziecko pod opieke psychologa.

To chyba troll bo niemożlliwe żeby ktoś był tak głupi. Albo to albo choroba psychiczna. W obu przypadkach nalezy mu odebrać ii broń i dziecko.

HAHAHAHAHA....nie no leję, a co mają z Chrześcijaństwem wspólnego ci wszyscy faceci robiący sobie zdjęcia z bronią....to jakiś fetysz? Wy jesteście normalni?? Jakiś nowy rodzaj penery w necie widzę się pojawił, facet z krzyżem i karabinem robi sobie fotę- wrzuca na neta i myśli że jest zaje...sty......nie no żenua.

Co sądzicie? Dla mnie taka paniczna reakcja na owe zdjęcie jest niepojęta. Idąc tym torem myślenia, chyba każdy posiadacz broni w Polsce powinien trafić na krzesło elektryczne - w końcu chyba u większości z nich dzieci, broń i obrazki Jezusa w domu to raczej codzienność.

#strzelectwo #bron #hoplofobia #chrzescijanstwo #katolicyzm

I otaguję #polityka, żeby nie było, bo Kaczyńscy na t-shircie pewnie w połowie motywują takie komentarze jak powyżej, a zdjęcie samo w sobie jest rodzajem manifestacji.

źródło: i.imgur.com