•  

  Mireczki, jeśli ktoś potrzebowałby zlecić logo, branding czy jakiekolwiek materiały marketingowe - (ulotki, katalogi, opakowania produktów itp), to polecam się. Webdesign też wchodzi w grę, ale tutaj raczej mniejsze rzeczy lub popularne CMSy.
  +3 lata doświadczenia, na koncie m.in. ponad 150 produktów opakowań, ponad 100 ulotek itp.
  Portofilio z ewentualną wyceną na PW.

  Chyba, że ktoś potrzebuje grafika na stałe w Poznaniu, to chętnie przemyślę sprawę.

  #grafikakomputerowa #branding #design #grafika #pracait

  •  

   @igiproject: ej wiem, może będę trochę uszczypliwy, ale muszę zadać pytanie. Jaki sens jest reklamować się na tagach, które obserwowane głównie są przez specjalistów z branży? Nie lepiej poszukać gdzieś gdzie większe jest prawdopodobieństwo współpracy?

  •  

   @Dzwoneg: A specjaliści z branży nigdy niczego nie zlecają? Ja osobiście jak szukałem podwykonawcy w okresie gdzie zostałem zasypany zleceniami to przeglądałem różne miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Spokojnie w inne miejsca z "większym prawdopodobieństwem" też zaglądam :)

  •  
   d..........r via iOS

   0

   @igiproject: o to ja sie podepnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś potrzebuje kreatywnego do wykreowania i zarządzania wizerunkiem na wielu płaszczyznach (tag cloud: branding, strategia wizualna, tożsamość wizualna, identyfikacja werbalna, identyfikacja wizualna) to zapraszam na pw ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pod koniec kwietnia tego roku wbiłem pierwszą łopatę w ziemię pod budowę mojego domu. Nie jestem informatykiem 15k, więc plan był prosty robię jak najwięcej samemu, ale korzystam z dobrej jakości materiałów. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z budowlanką a wiedzę czerpię od znajomych fachowców i Internetu. Dom szkieletowy wg. projektu znalezionego w sieci, 97m2 z możliwą adaptacją poddasza ok 45m2.

  Zleciłem: postawienie szkieletu, dach, kominy, elewacja.
  Zrobiłem: fundament, kanalizacje poziomą, elektrykę, hydraulikę, przygotowałem podłogę pod wylewkę.
  Co jeszcze zrobię: prawie całą resztę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Z ciekawszych rzeczy: rekuperacja, biologiczna oczyszczalnia ścieków, kafelkowanie

  Na budowę jeżdżę codziennie prosto z pracy i soboty, czasem pomaga mi żona. Zawdzięczam jej prowadzenie dokładnych zapisków dotyczących wydatków i pilnowanie trzymania się budżetu. Jak do tej pory idzie wszystko zgodnie z naszym planem i wydaliśmy 200k.

  Mam zdjęcia ze wszystkich etapów budowy, zainteresuje to kogoś?

  #domnadpotokiem #dom #budownictwo #budujzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (357)

 • odpowiedzi (11)

 • avatar

  To już jest koniec (╯︵╰,)
  Kończymy dzisiaj nasze #rozdajo z okazji #pixelxmas . Szkoda wielka ale w następnym roku, napewno pojawia się inne ciekawe projektu i jeszcze większa ilość rozdajo
  Dzisiaj do wygrania figurka #drstrange #marvel granego przez Battlefielda Counterstrike #pdk
  ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Zasady takie jak zwykle, losujemy wśród pulsujących a dzisiaj rzeczą która podbija wasza szanse jest wrzucenie jakiegoś śmiesznego( tylko smiesznego) memixa dowolnej tematyki #humorobrazkowy #heheszki

  Pamiętajcie o obserwowaniu naszego profilu na wykopie, będzie nam bardzo miło (。◕‿‿◕。)

  #pixelday #pixelbox
  pokaż całość

  odpowiedzi (26)