•  

  NIE MA gorszej lokalizacji mieszkania, niż parter, pierwsza klatka, mieszkanie od zewnętrznej, naprzeciwko placu zabaw, w pobliżu przedszkola. NIE MA. To nie są żadne plusy, dla nikogo. I jeszcze te Sebixy wystające całymi godzinami "na rozstaju" lub "na rogu" tuż pod oknami. Ci podludzie nie mają zdolności normalnego posługiwania się aparatem mowy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Nigdy nie dajcie się naciąć Mircy.
  #oswiadczeniezdupy #gorzkiezale #patologiazmiasta #mieszkanie

  •  

   @Tutorzyc: plus jest, jeśli masz dziecko i chcesz mieć na nie podgląd, a ekipa z bloku zapewnia, że nikt Ci się nie włamie ;)
   W życiu bym nie brał mieszkania poniżej drugiego piętra, a na parterze nawet za dopłatą. Dlatego wyszukiwarki mają opcję wyboru piętra od-do, z której się tak aktywnie korzysta.

   +: deryt
  •  

   @Tutorzyc:
   Plus jeśli jesteś pedofilem i lubisz oglądać małe dzieci przy zabawie.

  •  

   @Tutorzyc: @RRybak: Największy i chyba jedyny plus mieszkania na parterze to dużo większe bezpieczeństwo.

   Bo raz, ze w razie czego można bez problemu się ewakuować oknem, a dwa iż też chyba większe bezpieczeństwo przed włamywaczami bo bardzo często ktoś wchodzi i wychodzi na klatkę więc włamywacz obawiając się, ze ktoś go przyłapie na dłubaniu przy zamku będzie wolał włamać się do mieszkania kilka pięter wyżej gdzie nikt się nie kręci i jest spokój ;)

  •  

   @Caoi: Chyba, że wwali się oknem. A nie, ma się przecież na parterze super eleganckie i estetyczne kraty XD
   @RRybak: Człowiek uczy się na błędach... "plac zabaw, super! Będzie gówniak pod kontrolą!" Tylko że tam są jedyne ławki na osiedlu, więc więcej tam patoli niż gówniaków i i tak chodzi się z nim do parku XD
   @deryt: I jeszcze jak się siku dziecku zachce, to w ogóle prestiż. Karyna nawet się nie rozejrzy.

  •  

   @Tutorzyc: Ja mieszkam na parterze, nie ma krat, ale wejść do domu oknem byłoby ciężko i głośno. Zbyt wysoko aby łatwo wejść, ale wystarczająco nisko aby wyjść i nie zrobić sobie krzywdy.

  •  

   @Caoi: Tzw. wysoki parter? Zazdro. Ja mam parter dość nisko i jak wystawię suszarkę na balkon, wszyscy wiedzą co prałam. No i mam kraty, właściciel taki dumny..

  •  

   @Tutorzyc: Kraty w oknach to lipa. Nie chciałbym mieszkać w domu z kratami. W razie pożaru czy jakiegoś niebezpieczenstwa będzie się uwięzionym.
   A i brzydko to wygląda.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (3)

 • avatar

  #mecz

  Zawsze wierzymy w siebie, nie poddajemy się, nie mamy kompleksów.

  O Bieliku:

  Zostawmy to co było dwa lata temu, Bielik to jest zupełnie inny piłkarz obecnie, dwa lata w tym wieku to wieczność.

  Sama rozmowa sprawia wrażenie, że to on powinien prowadzić naszą główną kadrę, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Brawo dla Pana Trenera.

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  W ogóle po golu Bielika to tak krzyknąłem z radości, że stary podczas golenia się zaciął ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #mecz

  odpowiedzi (15)