Wpis z mikrobloga

@sailor_73 Z tego co czytałem to jest to często polecany model na mikro. Oglądałem też C5 3gen i hydrauliczne zawieszenie kusi. Myślałem też o BMW serii 3 lub 5 w kombi. Może ktoś coś powiedzieć na ich temat?
@damix: peugeot 407. 2.0 (ew10j4 lub ew10A) jest lepszym wyborem niz 1.8. To jest ten sam silnik co w C5 II. W C5 III po 2008 roku juz chyba nie bylo tych silnikow benzynowych, szedl inny Vti.
Sam mialem 407 w benzynie (bez gazu) i bylem bardzo zadowolony. Za 20-25 tys mozesz spokojnie dostac dobry rocznik.
@GSXR600 Widziałem Saaba na żywo i wydaje mi się, że będzie za duży jak na moje potrzeby.
@jmyung Powiem szczerze, że wizualnie bardziej skłaniam się ku C5 ale mam gdzieś z tyłu głowy stereotyp żeby nie kupować aut na "F". Ale skoro polecacie to muszę powalczyć z tym stereotypem przy wyborze auta :)
@damix: Mi sie wizualnie C5 I i II nie podoba. Dopiero C5 x7 wyglada super. No ale o gustach sie nie dyskutuje. Generalnie C5 II i 407 to blizniacze auta. Ta sama elektronika, silniki itp tylko C5 ma hydro.
Ja z 407 bylem mega zadowolony, nowy wlascicel tez. Kolega ma takie C5 z gazem i mowi ze mu wiecej nic do szczescia nie jest potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡