Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W sobotni wieczór zostało wykopane z płomieniem znalezisko (4519 wykopów) o próbie zabójstwa ojca użytkownika @Oskarek89 w Warszawie przez osoby pochodzenia ukraińskiego.
  Na dowód wstawił jedynie zdjęcie rany niewiadomego pochodzenia na podbródku i nic więcej. Według relacji użytkownika, gdy na miejscu zjawiła się policja i pogotowie ratunkowe zostały spisane tylko zeznania, a rana została przemyta, a przypominam że był to atak nożem w okolicach tętnicy (kilka cm obok i mogłoby się to skończyć tragedią. Więc, czy w tej sytuacji mamy do czynienia z zaniechaniem obowiązków przez służby i nie podjęcia jakiejkolwiek akcji, czy z wymyśloną historią?
  Autor znaleziska zarzekał się, że w poniedziałek uda się na komendę policji i będzie starał się o nagrania z monitoringu miejskiego. Dzisiaj jest środa, a użytkownik pytany o sytuację ojca nie udziela odpowiedzi, a te 4519 osób, które wykopały znalezisko na pewno są zainteresowane, co się tak właściwie stało. Przejrzałem media lokalne, ogólnopolskie i niestety żadnych informacji o tej sytuacji nie znalazłem.
  W międzyczasie @Oskarek89 rozmyśla nad tym, gdzie podziali się biali zawodnicy w meczu Mistrzostw Europy U-21 Anglia - Francja. Nie wiem, czy wyżej wymienia osoba jest ksenofobem i rasistą, ale społeczność Wykopu na pewno chciałaby dowiedzieć się o tym, jak potoczył się ciąg dalszy sprawy.

  pokaż spoiler Wołam @wanghoi, bo też był zainteresowany sytuacją.

  #neuropa #wykop #polska #warszawa
  pokaż całość

  odpowiedzi (77)

 • avatar

  Wszystkiego najlepszego, tym młodszym i tym starszym └[⚆ᴥ⚆]┘

  pokaż spoiler Znacie zasady - jedna osoba, cały karton.


  #rozdajo #urodziny #wafelkigoralki #dziendobry

  odpowiedzi (65)

 • avatar

  Niedawno się przeprowadziłem i kilka razy jak ktoś wpadal z wizytą to mówił że śmierdzii trawa na klattce ale wyjebane.
  Właśnie zadzwonił dzwonek do drzwi. Otwieram a tam Pan Policjant (dzisiaj jeszcze nie jaralem).

  "dzien dobry, dzielnicowy, mam prośbę, nie jarajcie tak dużo tutaj"
  Ja mu na to "spoko dzięki"
  I poszedł xD

  Dzięki Pan Policjant obiecuję ze będzie spokój.
  Szacuneczek

  #narkotykizawszespoko #wroclaw #policja
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)