Wpis z mikrobloga

W piątek 2 września oglądałem Music Bank na żywo w studio. Niestety nie można było robić zdjęć, ale to nawet dobrze, bo jakbym robił zdjęcia, to nie złapałbym kontaktu z #wjsn. Ale od początku. Każdy przed wejściem dostał bilet z miejscówką, ja o tym nie wiedziałem i pierwsze co zrobiłem to siadłem po lewej stronie tuż obok MC. Pierwszą osobą, którą zobaczyła była #solbin z #laboum Gdy się rozgościłem, okazało się że muszę się przesiąść i bardzo dobrze. Moja miejscówka była w drugim rzędzie tuż obok wyjścia na scenę. Widziałem wszystkie grupy, które wychodziły z bliska. Byliśmy przed czasem i odbywały się jeszcze próby do programu na żywo. Wtedy widziałem #ioi #laboum #spica i jakieś tam boysbandy. Myślałem, że występ WJSN był nagrany wcześniej i nie będą występowały na żywo. Na szczęście dowiedziałem się, że będę występowały i miałem czas na przygotowanie baneru z ich nazwą. Na kilka minut przed wejściem na żywo, jakieś 2 metry ode mnie przechodziła #solbin Oczywiście musiałem musiałem ją zawołać. Krzyknąłem '솔빈 안녕~' i mi pomachała. Weszliśmy live i następujące grupy występowały: RUI, Badkiz, 24k, Flashe, NCT Dream, Lou.de, Bolbbalgan4, MASC, UP10TION, HALO i przystańmy chwilę przy występie WJSN. Przed każdym występem artyści ustawiali się tuż obok mnie i miałem bardzo dobry widok i też byłem widoczny. Przed występem WJSN pierwszą członkinią, która mnie zauważyła była #chengxiao. Moja bias z tej grupy. Pomachała mi ja i też jej pomachałem. Następnie #xuanyi, #yeoreum, #bona, #dayoung. Trochę to trwało. Później był ich występ i nic z niego nie pamiętam. Pamiętam tylko, że głośno krzyczałem i to się nagrało ㅋㅋㅋ Następnie wystąpili NU'EST, Han Dong Geun, #ioi (fajny występ, polecam) #spica #laboum Homme. W trakcie występu Homme wszyscy artyści przygotowywali się do wejścia na scenę. Na szczęście znowu koło mnie stały WJSN! Teraz, już były bardziej wyluzowane, w szczególności #exy. Przed występem była zajęta rozmową z kimś z obsługi. Dlatego też miała czas, żeby się wymienić ze mną serduszkami z palców. Później jeszcze z Xuan Yi, Seola wymieniliśmy się sercami nad głową. Dodatkowo #eunseo pokazała mi kciuk w górę i pomachała. Generalnie to wszystkie mi pomachały, trwało to mniej cały występ Homme. Takiego fanserwisu w życiu nie przeżyłem. Mogły mnie olać tak jak Laboum, ale tak nie zrobiły. WJSN jest zajebiste. Dzień przed odlotem dostałem od KBS, w ramach wdzięczności za pomoc w nagrywaniu pewnego programu, albumy #aoa #wjsn i #april z autografami. Album WJSN był specjalnie do mnie załatwiony. Generalnie to w Korei było super. W komentarzu znajdziecie występy, które widziałem na żywo.


#koreanka #kpop #korea
K.....o - W piątek 2 września oglądałem Music Bank na żywo w studio. Niestety nie moż...
  • 4