Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Sąsiad wczoraj zakleił mi oba boczne lusterka "karnymi kutasami" bo... zaparkowałem na jego ulubionym miejscu. Czaicie, zaparkowałem zgodnie z przepisami, tam gdzie akurat było wolne, a on poczuł się urażony i musiał zademonstrować kto tu rządzi. Wiem dokładnie który to sąsiad, bo 1) zawsze jego auto stoi na tym miejscu, 2) kiedy wyszedłem rano odskrobać szyby to on też "przypadkiem" wyszedł i spytał "o a co to ktoś panu nakleił hehe chujowe parkowanie". Na szczęście w tych naklejkach był jakiś słaby klej, bo zeszły bez drapania w jakieś 5 sekund.

  Z jednej strony mam ochotę mu się zrewanżować, bo zaklejanie lusterek to wandalizm, ale z drugiej strony jak wdam się w wojenkę z idiotą to niczego dobrego z tego nie będzie. Poza tym widział, że zbytnio się nie przejąłem, więc może po braku reakcji da sobie siana. Co myślicie?

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  pokaż całość

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  Rozwiązała się sprawa mojego zgłoszenia do NFZ sprzed 4 miesięcy. Skutek:

  informujemy, że podmiot ten od lipca 2014 roku nie posiada umowy z ŁOW NFZ na leczenie pacjentów, a korespondencja kierowana pod wskazany w umowie adres nie jest odbierana. Tym samym dalsze procedowanie sprawy nie jest możliwe.
  Czyli lekarz pobrał na mnie świadczenia, nie przedłużył umowy z NFZ i tyle go widzieli xD.

  #medycznewyludzenia #oszukujo #nfz
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Mirki, NIE KUPUJCIE SEDESÓW BEZKOŁNIERZOWYCH/BEZRAMKOWYCH. To jest poważna sprawa, a wszyscy milczą i będą milczeć - już tłumaczę, dlaczego.

  Ogólnie ten system zachwyca i na pewno wam wpadnie w oko, jak będziecie kupować nowy sedes. A wtedy wpadniecie jak przysłowiowe siki w deskę. Chodzi o sedesy bez tego zakamarka przy krawędzi - takie jak ten lub ten. Wygląda świetnie, nie? Po co te niehigieniczne zakamarki?

  Zastanówcie się chwilę. Przecież technologicznie zrobienie tych zakamarków jest trudniejsze, niż ich brak. Ktoś je po coś wymyślił. Po co? Po to, żeby zatrzymać płyn w misce sedesowej. I nie chodzi tylko o płyn do spłukiwania sedesu, bo ten problem jest rozwiązany w bezkołnierzowych. CHODZI RÓWNIEŻ O SIKI. Przygotowałem rysunki prezentujące problem. Przy sikaniu na siedząco siki zwyczajnie oblewają od dołu deskę, a nawet spływają po zewnętrznej części, bo lecą z penisa pod ciśnieniem, a nie ma ramki, które by je zatrzymały tam, gdzie ich miejsce.

  Najgorsze jest to, że jak już się ma taki sedes, to nic nie można nikomu powiedzieć. Wyobraźcie sobie taką sytuację, że mówicie znajomym "nie kupujcie sedesów bezramkowych, bo siki opór lecą w deskę od dołu". No i co dalej? Na sedes poszło 6 stów, przecież nie wyrzucicie go i nie kupicie nowego. Znajomi będą wiedzieli, że macie obszczaną deskę. Już zawsze. Będą o tym myśleć, jak będą was odwiedzać. Będą spoglądać na nią, jak będą w waszej łazience. Nikt sobie na coś takiego nie może pozwolić. Więc każdy robi dobrą minę do złej gry "no spoko ten sedes", a fala sików zalewa coraz więcej polskich domów. Nawet na wykopie piszę z anonima, bo by mnie wszyscy orali w dyskusji tekstami "deskę klozetową se wyczyść lepiej".

  W ogóle to wpiszcie sobie "rimless toilet" w google grafika. Widzicie to? Praktycznie wszystkie rzeczywiście nie mają tego klasycznego kołnierza, ale mają wyraźne, głębokie wcięcie na jego miejsce. Na takim sedesie można sikać ze spokojną głową. To tylko polscy producenci poszli krok dalej i przesunęli punkt zatrzymania lotu sików ku górze z kołnierza na deskę.

  Mam nadzieję, że zgłoszą się jacyś anonimowi posiadacze takiego sedesu i potwierdzą moje słowa... Ja jestem pierwszy: KRÓL JEST NAGI! I chyba się zsikał.

  #remontujzwykopem #remont #lazienka #polskiedomy #afera

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  pokaż całość

  odpowiedzi (86)