Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, którzy choć raz byli na Słowacji, albo w Niemcach, albo w jakimkolwiek innym cywilizowanym europejskim kraju pewnie znają takie radary, które na wjeździe do miast i miasteczek wyświetlają prędkość, z jaką jedziecie. Komunikat wówczas jest prosty: mirku jedziesz za szybko, zwolnij, tu so dzieci, starcy itp. Cel takich urządzeń jest jeden: uświadomić kierowców, że właśnie wjeżdżają do siedliska ludzkiego, które nie jest najlepszym miejscem na zapi3rdalanie.

W ramach przejmowania dobry zachodnich wzorców w moich rodzinnych stronach również postawiono taki radar (pic rel). Radar pokazuje więc o ile przekroczyliśmy 50 km/h





Urwa! Jak ten kraj ma być wielki i wspaniały? Ja wiem, to tylko głupi radar. No ale kurde, no...

#polskiedrogi #mojkrajtakipiekny #polska #januszebudownictwa

No i jeszcze #zalesie bo to w sumie niedaleko
Pobierz barcisz - Mirki i Mirabelki, którzy choć raz byli na Słowacji, albo w Niemcach, albo ...
źródło: comment_PqYH9PUy7BDlVvoDDj2QSNWhOr7O99WG.jpg
  • 4
@barcisz: U mnie też taki był. Dookola same pola. Pokazywał o ile przekroczyło się ograniczenie do 40 kmh które było kilometr dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Protip: wystarczyło jechać ponad 89kmh żeby na pomiar się nie załapać xD