•  
    c............t

+7

Byłam dzisiaj u #ortodonta i Pani powiedziała, że powoli możemy ściągać łuki, ale jeśli nie mam ślubu (bliżej mi do #tfwnobf niż do ślubu ( ͡° ʖ̯ ͡°)) to zostawimy jeszcze i zaczniemy ściąganie po nowym roku na spokojnie. I tak feelsnęłam trochę, że jeszcze pare wizyt i nigdy się nie spotkamy. Ja uwielbiam chodzić do ortodonty, na szczęście potem zamieni się to w dentyste. Jestem jedną z tych osób, które uwielbiają tam chodzić i jestem u dentysty średnio raz na dwa miesiące tak o, bo lubię jak mi coś wkładają do buzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
    W piździerniku piźnie mi 2 lata z aparatem i będę tęsknić za tym jak krzyczy po mnie, że nie noszę wyciągów tyle ile powinnam. I za tym jak czasami przypierdzieliła mi takim druciorem, że wychodziłam ze łzami w oczach i nie jadłam nic przez pare dni. I te miliony cebulionów które tam zostały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    Nie miałam krzywych zębów prawie w ogóle, ale miałam dosyć poważną wade zgryzu. Tylną szczęke miałam za bardzo w tyle, przez co nie urosły mi dokładnie dolne zęby. Nie było tego widać na pierwszy rzut oka. Ja nigdy nie miałam problemów z zębami, rzadko dziury, wszystkie ósemki dawno wyszły, wszystkie proste, ładne. Aparat to najlepsza decyzja i jestem wdzięczna mamełe i tatełe, że zapłacili mi za to i dalej płacą, bo nie dość, że to był mój kompleks, bo ja jednak te wade widziałam to zaczęłam mieć problemy i przez to mnie głowa bolała, etc.
    No generalnie jaram się bo coraz bardziej już widać te postępy i się cieszę bardzo. Jeśli ktoś się zastanawia to poletzam serdecznie, potem się będziecie cieszyć i mówić do lustra 'hej piękna/piękny' i puścicie sobie oczko xD
    #ortodoncja #chwalesie

Gorące dyskusje ostatnie 12h