Wpis z mikrobloga

@Elleshar: Tak jak powtarzam wszystkim - próbuj doprosić się zdjęć konkretnego egzemplarza, jak ktoś sprzedaje 100 sztuk na 1 aukcji i wrzuca "losowy" egzemplarz, różnie może być. Ma ta firma na allegro konto, klienci raczej zadowoleni.
@Elleshar: Jak chcesz sprawdzony sklep to polecam Amso.pl. Mają bardzo dobry kontakt z klientem, mój X220 wygląda jak nowy. Bardzo fajnie pakują paczki. Np. jedną paczkę zapakowali w karton o wymiarach prawie obudowy do kompa. Była w nim klawiatura i mysz, dysk twardy (co się okazało nowy pod ATA), i jakieś przewody.
@Elleshar: Ja u nich kupowałem takiego laptopa, ale na szczęście nie musiałem korzystać z gwarancji. Dopytywałem o laptopa czy posiada jakieś wady przy czym wymieniłem ich kilka (m.in martwe piksele). W odpowiedzi otrzymałem wiadomość, że laptop nie posiada żadnych wad i nie wysyłają gorszych laptopów niż te ze zdjęć poglądowych na aukcji. Po kilku dniach dostałem laptopa i wady jakie posiadał to: 4 rysy na górze obudowy (takie jakby wgłębienia, nie
@Elleshar: Kupione 8 sierpnia, do dzisiaj działa bez zarzutów. Aktualnie bateria to 50% początkowej wartości. Jedyne co w nim zmieniałem to dysk na ssd - polecam bo czuć różnice w odpalaniu się programów, systemu i ogólnej płynności komputera.