Wpis z mikrobloga

@kajet1916:
Fajne masz podejście.

To nie tylko 3D Touch (które notabene jest zajebiste i w iOS 10 mocno rozszerzono jego możliwości), różnica to też:

- ilość ram 1GB vs 2GB. Ponieważ ip7 mają 2/3GB można się spodziewać, że coraz więcej aplikacji będzie robić użytek z owej pamięci;
- to też szybszy procesor, wydajniejszy układ graficzny;
- dłuższe wsparcie Apple;
- lepszy aparat;
- szybsze TouchID;
- bardziej wytrzymalsze aluminium, które nie
dłuższe wsparcie Apple;


@Rupertciak: no ta, będę miał ios 15, a na rynku będzie już ios 16

szybsze TouchID


o ile? o 1 sek? dla mnie znikome przyspieszenie

chytry dwa razy traci


W sumie z tym się zgodzę i niech to będzie najlepszym podsumowaniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kajet1916:

no ta, będę miał ios 15, a na rynku będzie już ios 16

To kup sobie 5, jest tańsza, skoro masz w D wsparcie producenta, albo najlepiej siaomi redmi note tri za 600 zł.

o ile? o 1 sek? dla mnie znikome przyspieszenie


Różnica jest zauważalna. Mówię na własnym przykładzie bo mam iP6S Plus (nowsze TouchID) i iPad Pro 9.7 (starsze TouchID).

W sumie z tym się zgodzę i niech
Przy sprzedaży wyciągniesz za niego wyższą cenę.


@Rupertciak: Przy założeniu, że nie będę miał pecha i będzie ciągle w dobrym stanie. A zawsze musi być ten pierwszy raz.

Pytam o wszelakie za i przeciw.

@pieczywowewiadrze: tylko mi chodzi o różnice użytkowe, namacalne a nie suche fakty ze specyfikacji. Np. tak jak napisał @Rupertciak o touchID
@kajet1916:

Przy założeniu, że nie będę miał pecha i będzie ciągle w dobrym stanie. A zawsze musi być ten pierwszy raz.

Z takim podejściem to faktycznie kup szaomi.

Pytam o wszelakie za i przeciw.


To ci piszemy, i ja i @pieczywowewiadrze
tu masz linki do jego tabelki:

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_a3cPueecA1KhkYbYhEaQ2D78LyMQwm1j.jpg

Nie wiem co można jeszcze napisać. Może tak

Za 500 zł więcej dostajesz:
Lepszej jakości obudowę, która się nie wygina jak banan, bo
pieczywowewiadrze: tylko mi chodzi o różnice użytkowe, namacalne a nie suche fakty ze specyfikacji. Np. tak jak napisał Rupertciak o touchID


@Rupertciak: Może to zdanie źle ułożyłem, ale @pieczywowewiadrze odesłał mnie do tabelki, która jest metafrazą oryginalnej specyfikacji. Co mi po tym, że widzę w tabelce, że 6S ma np. taptic engine, skoro nie wiem gdzie i w jakim stopniu to zauważę.
Może trochę faktycznie podświadomie oczekuję od was przekonania mnie
@kajet1916:
Wrażenia użytkownika iP6S+ po ponad 3 miesiącach.

To jest mój pierwszy iPhone, lata temu miałem iPoda Touch 4G przeszedłem z Androida, a jeszcze wcześniej z Windows Phone. Telefon działa na baterii dłużej od mojego poprzednika HTC M9 mimo iż ma 0.5 cala większy wyświetlacz i mniejszą o 100mha baterię, do tego nie przegrzewa się tak jak M9. W porównaniu do Note 4 nie ma żadnych przycięć animacji, a system nie