Wpis z mikrobloga

WIELKI SUKCES HAKERSKI. RZOND UGIOŁ SIEM PRZED ANIMALS POLEND

@ZaufanaTrzeciaStrona informuję Was jakbyście jeszcze nie wiedzieli. Strony rządowe padły. http://www.mr.gov.pl/ i http://pis.org.pl/ zanihilowane totalnie, może wam się wydawać że działają, jednak tylko wam się tak wydaje( ͡° ͜ʖ ͡°)
"ataki przeprowadzone przez AnonymousPoland" - info od @FuckoTheClown(ale to nie @FuckoTheClown stoi za atakami, on tylko jak przykładny obywatel jak co niedzielę sprawdzał stronę mr.gov.pl i pis.org.pl i akurat wtedy zauważył że coś nie gra)

http://www.wykop.pl/wpis/19795151/mr-gov-pl-tango-down-pis-org-pl-tango-down-anonymo/

Ja obstawiam że było tak:
1. - zgadali się z innymi hakierami z AnimusPolan i zapuścili DDoS

2. - stronki stanęły na 10 minut i nikt, ale to absolutnie nikt się tym nie zainteresował, bo tak jak napisał @przepelnieniebuforu:

Chwilowa niedostępność serwera WWW równie dobrze mogła być spowodowana awarią dnsów, migracją. Giełdy nie drgnęły. Liczba odwiedzeń wzrosła kilkukrotnie bo każdy hakjer sprawdzał czy już leży. Admini przejrzą logi, może uda się część zamknąć. Pokrzyczeli, już po rewolucji.


4. - brak atencji, a tak się chłopaki napracowali....

4.76 - Mam! - powiedział Mati - napiszę na Wykop.PEEL że był atak, otaguję autorskim tagiem hackingnews(over 1,5k obserwujących) żeby wszyscy widzieli i będzie inba. Rzond poda się do dymisji.

- ale Mati, my jesteśmy "ANONimous- never forgetti, expecto patronum..." bendom wiedzieć że to my!

- napiszę że to nie ja - odpisał Mati na ich tajnej grupie fejsbukowej "Animus Polan - grupa tajna"

- Ty to jesteś inteligent Mati - odpisał mu Sebastian Gałecki(który występował w ich tajnej grupie pod własnym nazwiskiem, żeby zmylić przeciwnika, bowiem nikt nie mógł się spodziewać że w grupie hakerskiej ktoś może używać własnych danych - taki z niego spryciarz był ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Niestety wykopki nie doceniły geniuszu grupy hackerskiej AnonymousPoland i jeszcze ośmieliły się krytykować. @FuckoTheClown: zaczął wylewać swój żal, i został zaorany xD
Kopiuję tu dwa najfajniejsze komentarze, bo jak OP z tamtego wpisu wróci ze szkoły, to je usunie xD

@JakisTakiNick:

Przeciążenie stronki mr.gov.pl o której istnieniu 99.9% społeczeństwa nie wie na pewno sprawi, że "rządy nie będą nas dymać" i wzrośnie świadomość społeczna na temat chociażby jednego problemu xd. Przecież to jest okłamywanie samego siebie, że coś się robi. To już lepiej nie robić nic, ale za to być ze sobą szczerym i powiedzieć "tak, nic dziś nie zrobiłem w walce z rzondem, to smutny dzień ;-;".

To nawet deface nie jest. To jest jak zebranie 10 osób i zapchanie wejścia do jakiegoś urzędu miasta, wydziału ds. czegośtam, gdzie nikt i tak nie chciał wejść. :D Wkurzone będzie tylko 0.1% ludzi którzy muszą z tej stronki korzystać i nawet oni #!$%@? wiedzą dlaczego nie działa, nie ogarniają czy to awaria internetu, czy atak anonymałs (swoją drogą w imię czego? Nawet nie wiadomo jaki był powód) xd Mają to głęboko w dupie. To po co to robić?

A teraz dalej rzucaj ad personam w stronę ludzi którzy kisną z anonymałs walczącym z uciskiem rządu.


@przepelnieniebuforu:

touche ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ile masz cve na końce cwaniaczku? Nigdzie nie imputuje nikomu, kim jestem, to dorobiła tylko twoja chora z zawiści i niedowartościowania wyobraźnia. Wykładałem się na podstawach jak każdy. Ale dzięki temu wiem co umożliwia np. udany fuzzing czy eskalację przywilejów. Dziękuję za troskę. Jak na razie za speców od security chce być uznana pewna grupa, która vima nie zamknie . Myślisz, że syn flood to hacking? To takie wirtualne napieprzanie głową w klawiaturę do czasu aż trafisz alt+f4.

ataki przeprowadzone przez AnonymousPoland (nie ja stoje za atakami)


Mam dziwne wrażenie, że aż rozpiera Cię duma, że dałeś radę trafić na irca i powiedzieli Ci co trzeba zainstalować. Sprawdziłeś hashe? Może ci coś do binarki podrzucili? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc powiadasz, że na overflowach jesteś na kursie programowania? To jeszcze przed Tobą duuuuuuuuużo nauki.

Pytanie zasadnicze, po co? Dziś nikogo nie podnieca taki atak. Może jakbyście przebili 600Gbps to by o tym napisali. A tak? Chwilowa niedostępność serwera WWW równie dobrze mogła być spowodowana awarią dnsów, migracją. Giełdy nie drgnęły. Liczba odwiedzeń wzrosła kilkukrotnie bo każdy hakjer sprawdzał czy już leży. Admini przejrzą logi, może uda się część zamknąć. Pokrzyczeli, już po rewolucji. Żebyście chociaż przysłużyli się światu znajdując jakiegoś 0daya i go publikując ale z "responsible disclosure" to może bym klaskał. A tak? Równie dobrze mogliście wyjść na ulicę i kredą napisać HWDP (hfała i waleczność partii). Nie opluj monitora odpisując. Blacklist.


#anonymous #anonymouspoland #hacking #heheszki #bekazpodludzi
QBA__ - WIELKI SUKCES HAKERSKI. RZOND UGIOŁ SIEM PRZED ANIMALS POLEND

@ZaufanaTrze...

źródło: comment_Gxuy0CwxtQjemyjUlSvnp4NHGjsyDsHw.jpg

Pobierz
  • 15
@QBA__:
OPie, zawołaj plusujących! Bo co się tam #!$%@?ło, to ja nawet nie. Odpuściłem dyskusję z napinaczem, bo była by to dyskusja jednostronna. Ciężko pisze się z kimś, kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem a w dodatku na każdą merytoryczną i techniczną uwagę odpowiada bluzgami i gimbazjalną histerią + usuwaniem niewygodnych komentarzy. Jeśli komuś było mało przygód hakjera, to proszę spojrzeć na ten festiwal #!$%@?, jaki teraz tam się odbył. (
@przepelnieniebuforu: Poczytałem xDD
Chyba nie ma co wołać i zawracać im gitary. On się jeszcze nie raz skompromituje. Wydaje mi się że udało nam się trafić w jego czuły punkt - tzn. jest nieletni. Nikt dorosły nie ma takiego bólu dupy o nazywanie go gimbusem, dla mnie nawet komplement, bo czuję się przez to młodszy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Swoją drogą nawet nie nazwałem go gimbusem wprost,