Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przeklejam z pewnej grupki ostrzeżenie dla #rozowepaski z #warszawa
    "W sumie nie wiem od czego zacząć, więc streszczę całą sytuację od początku. Jakieś pół roku temu zaczepił mnie jakiś chłopak nad Wisłą z takim tekstem: „hej, wybacz ze ci chwilę zajmę ale dwa tygodnie temu widziałem cię nad Wisłą, w poniedziałek widziałem cię o 9:03 na Wierzbnie, a teraz cię widzę 3 raz więc już musiałem zagadać”
    Wydało mi się to w chuj creepy że pamięta dokładną godzinę, w której mnie widział, ale po prostu powiedziałam że nie jestem zainteresowana, mam chłopaka i takie tam, po prostu coś żeby się odczepił. W końcu przestał za mną iść, ale jakieś 2-3 miesiące temu spotkałam go po raz kolejny, na początku nie ogarnęłam kto to, ale później sobie przypomniałam i zaczęłam zgrywać głupa, że z kimś mnie pomylił i w ogóle, ale nie chciał się odczepić, powiedział że „jestem taka wyjątkowa że z nikim by mnie nie pomylił”. Z miesiąc temu znowu go spotkałam ale skończyło się na gapieniu się na mnie. Dziś poszłam na uczelnię załatwić coś w dziekanacie i zgadnijcie kogo spotkałam. Tak, właśnie jego. Zachowywał się jakbyśmy byli jakimiś długoletnimi przyjaciółmi i wielce ucieszony mowi do mnie „co za spotkanie, cześć Karolina!”. Powiedziałam żeby się odjebal ode mnie bo to nie jest już nawet zabawne i spanikowana wyszłam stamtąd, godzinę wracałam do domu bo dostałam w chuj ogromnego ataku paniki."
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (115)

• odpowiedzi (42)

Budzisz się w świecie, w którym dostępny jest tylko jeden rodzaj słodyczy - zależny od ostatniej cyfry widocznej po zaplusowaniu.
    1. Pryncypałki
    2. Chałwa
    3. Sernik z rodzynkami
    4. Marcepan
    5. Sernik bez rodzynek
    6. Cukier w kostkach
    7. Żelki #gusto
    8. Rogale Świętomarcińskie
    9. Batoniki z olejem palmowym
    0. Lukrecja
    #glupiewykopowezabawy #slodycze
    pokaż całość